Mamuradijas.lt
Artėjančios Mamos dienos proga socialinės iniciatyvos „Nes mama yra pati gražiausia“ dalyvės Veronika Montvydienė, Karolina Liukaitytė ir Milana Jašinskytė sveikina moteris, kurių gyvenimo spalvas kasdien paryškina jų atžalos.
„Linkiu išlaikyti tą stebuklingą ryšį, kuris yra paremtas tyriausia meile“, – šypsosi portalo Mamuradijas.lt kalbinama šokėja Veronika Montvydienė.
Visada švytinti ir gerą nuotaiką spinduliuojanti Karolina Liukaitytė skatina mamas atkreipti  dėmesį į pirmuosiuos kartus mažylio gyvenime.
„Tik noriu pasakyti, kad mamos profesija pati prasmingiausia ir nepamirškite, kad visi pirmi kartai jūsų ir mažylio gyvenime daugiau nepasikartos: pirmas lipnus bučinukas, pirmas apkabinimas, pirmi žingsneliai, pirma šypsena. Mėgaukitės!”
Sakyksūris.lt nuotr. (2)
Sakyksūris.lt nuotr.
Prie Mamų radijo ir Sakyksūris.lt iniciatyvos prisijungusi žavioji Milana Jašinskytė linki moterims nepamiršti pasirūpinti savimi.
„Būkite laimingos, moterys, skirkite sau laiko, rūpinkitės savimi, mylėkite save, juokitės, išdykaukite. Būdamos laimingos Jūs esate pačios geriausios, gražiausios mamytės savo vaikams.”
Prie jaukių sveikinimų prisideda ir akcijos iniciatoriaus Mamų radijo vadovė Laura Mazalienė: „Pasirinkimas tapti mama – tai pasirinkimas būti geriausia gyvenimo mokytoja. Linkiu niekada neišsikvėpti šiose prasmingiausiose gyvenimo pareigose.“
Nuo balandžio 26 d. (dėl nenumatytų organizacinių trukdžių data pakeista iš 25 d. į minėtąją) iki gegužės 6 d. akcijos „Nes mama yra pati gražiausia“ dalyvės įkvėpimo meilei sau taip pat kviečia ieškoti ir PLC “Panorama” vyksiančioje fotografijų parodoje, kurioje bus galima išvysti vaikų makiažą žinomoms mamoms.