Mamuradijas.lt
Pirmadienio rytą Mamų radijo komanda su viena populiariausia Lietuvos tinklaraštininke Sotera Šveikauskaite pakvietė mamas į masinius pusryčius Vaflių namuose, kurių metu moteris dalijosi savo  motinystės  ir tinklaraščio Babybyblog.lt kūrimo patirtimi . nm1

 

„Aš esu netobula, tikrai, nes mano dukra gauna ir saldainių, ir žiūri filmukus…Bet aš nesijaučia nėkiek dėl to blogesnė mama už kitas. Aš ją labai myliu, po saldainių iškart išvalau dantukus“, – juokėsi žinoma moteris.
Vieną populiariausią tinklaraštį sukūrusi moteris pasakojo, kad sekėjas „papirko“ jos nuoširdumas, o piktąsias mamas ji tiesiog pašalinusi iš savo aplinkos.

nm2

„Tiesiog jas užblokavau. Ne todėl, kad reiškė savo nuomonę, o dėl to, kad engė kitaip galvojančias ar besielgiančias mamas. Nepakenčiu, kai dėl savo įsitikinimų piktos mamos pradeda žeminti kitas“, – atvirto Sotera Šveikauskaitė.
„Mano tėvai mane auklėjo griežtai, bet aš jiems už tai dėkinga. Tikiu, užaugau doru žmogumi, neturiu jokių žalingų įpročių. Pamenu, bijojau tėčiau pranešti, kad laukiuosi, bet jis šią žinią sutiko labai džiugiai“, – asmeninėmis detalėmis dalijosi nuomonės lyderė.

IMG_5382

Mamų radijas kviečia mamas į susitikimų ciklą #netobulamama Vaflių namuose kiekvieną vasario pirmadienį 10.30 val. Kiekvieną pirmadienį susitikimą moderuoja vis kita žinoma mama, o mažytėmis dovanomis rūpinasi „Chicco Lietuva“.

#netobulamama (1)

 

Daugiau apie renginį čia.