Mamuradijas.lt
Greta Kondrataitė
Asmeninio albumo nuotr.; Pagrindinė nuotr. Vido Černiausko
Tikriausiai visi atpažinsite šią mūsų pašnekovę,  Monika šiemet dalyvavo ,,X Faktoriuje“ ir jau šiandien įvyks didysis superfinalas, kurio metu paaiškės nugalėtojas, bet iki tol kviečiame susipažinti su drįsčiau pasakyti, kitokia, daug nuoširdesne, atviresne, įkvepiančia Monika Juškevičiūte, kuri tvirtina: ,,Aš labai norėjau pailsėti, atsigauti, nes motinystė pareikalauja 100 proc. susitelkimo būnant kartu. Man tiesiog reikėjo tokio lengvo grįžimo į save, kaip asmeniui.“.
Papasakokite kokie buvo Jūsų nėštumai?
Kai laukiausi pirmagimės dukros, tai buvau labai, labai aktyvi. Besilaukdama pirmąjį mėnesį aš keliavau Santjago de Kompostela piligriminėje kelionėje – 1000km pėsčiomis. Ir nejaučiu jokių nėštumo simptomų.Turėjau daug energijos ir jaučiausi puikiai, o kuomet laukiausi sūnaus, priaugau daugiau svorio, bet nei vieno, nei kito besilaukiant neturėjau kažkokių rimtų pykinimo problemų, nei nepatogumo miegoti,  viskas labai standartiškai. Abudu mano nėštumai buvo labai ramūs ir sklandūs.
Kiek vaikučių auginate?
Auginu du vaikus –  beveik ketverių metų Upę ir pusantrų metų Praną.
Ar besilaukiant dirbote?
Kai laukiausi Upės dirbau mokykloje iki tam tikro termino, o Prano pradėjau lauktis dar būdama motinystės atostogose, bet iš esmės dirbau Upės mama, tai dirbau kaip ,,arklys“.
Kas jums labiausiai padeda rūpintis vaikais?
Mes negyvenam arti senelių, todėl vaikais didžiąją dalį laiko tenka rūpintis mums patiems. Man ir mano vyrui. Mes nei vienas nedirbame standartinių darbų, kur kiekvieną dieną yra aiškus ir suplanuotas grafikas, kada išvažiuoti, kada grįžti namo. Tad tempas ir rutina keičiasi gana dažnai, bet dabar didžiausias mūsų ramstis yra senelis, mano tėtis, kuris gyvena Kaune.

28000787_1801229603254984_1298078524_n

Kokių tikslų ir idėjų, o gal vilčių vedama atėjo į X faktoriaus atrankas?
Aš labai norėjau pailsėti, atsigauti, nes motinystė pareikalauja 100 proc. susitelkimo būnant kartu. Man tiesiog reikėjo tokio lengvo grįžimo į save, kaip asmeniui.  Tikėjausi, kad kažkoks labiau regalmentuotas užsiėmimas mane dažniau paleis iš namų. Taip pat buvau labai pasiilgusi muzikos, nes muzika mano gyvenime buvo visada. Ir tiesiog nesugalvojau greitesnui būdo, kaip tos muzikos gauti. Žinau ką televizija daro su žmogumi – ji tiesiog nuglūdina kampus, o aš jau buvau namie užsisedėjusi tarp tų kampų. Tad norėjosi tokio gyvybės plūpsio: daug žmonių, muzikos, veiksmo.
Ar tikėjotės nueiti taip toli?
Nesitikėjau, galvojau nueiti tik iki tiesioginių transliacijų. Ir kuomet tą barjerą kirtau, man tapo didele švente. Žiūrovų palaikymas kiekvieną sekmadienį man suteikė sparnus.
Kaip Jums pavyksta dabar visur suspėti juk artėja didysis superfinalas?
Vyras tiesiog man davė erdvės pabūti vienai su savimi, savo mintimis, ruoštis ir repetuoti.
O kaip į Jūsų pasirodymuos reaguoja vaikai?
Vaikai dar nebuvo nei vienam koncerte ir stebėjo mano pasirodymus per televiziją. Tie pasirodymai, kurie buvo stiprūs gana gerai ištransliuoti patiko ne tik man, bet ir mano vaikams.

27994177_1801229573254987_1658755978_n

Vyras palaiko?
Vyras labai palaiko, tačiau mums abiems yra didžiulis išbandymas, jam dabar tenka didžioji dalis namų ruošos darbų, jis tarsi pasiėmęs tėvystės atostogas dabar,daug laiko praleidžia su vaikais. Dabar turbūt tiesiog atėjo jo laikas, nes kai vaikai buvo mažiukai, mes buvo apsikeitę vaidmenimis.
Ką patartumėte mamoms, kurios skundžiasi laiko stoka ir sako nieko nespėjančios, tad sėdi tik namie?
Man sedėjimas namie buvo neišvengiamas ir suprantamas dalykas, savo namų sedėjimo periodą aš jau išaugau, bet mamos, kurios nieko nespėja, aš patarčiau tiesiog mažiau daryti. Laikui bėgant supratau, kad jokia veikla nėra tokia svarbi, kaip buvimas su vaikais.
O kaip dabar atrodo įprasta Jūsų diena?
Šita savaitė buvo labai apkrauta, antradienį žurnalistai namuose, trečiadienį buvo vienas filmavimas, tada kevtirtadienį kitas filmavimas ir repeticija, bac’k vokalo įrašinėjimas, tada penktadienį buvo radijas, šeštadienį repeticija. Darbotvarkė šiuo metu yra labai įtempta.
Ar lieka laiko sau, pomėgiams?
Ne. ,,X faktorius“, kaip dar vienas vaikas, nelieka laiko niekam, o net jeigu ir lieka laiko, esi labai emociškai įsitempęs ir pavargęs, kad negali dorai ilsėtis. Tai dabar laiko sau ar pomėgiams tikrai neturiu.
Galbūt turite kokių nors ypatingų(pomėgių)?
Vieno konkretaus pomėgio išskirti negalėčiau, man labai patinka daryti indėniškas mandalas, kurios vadinasi Dievo akys, taip pat mėgstu keliauti, rudenį planuojam keliauti į Aziją. Taip pat labai mėgstu vandens sportą. Tipių siuvimą ( tipis – indėniška palapinė).  Mano pomėgis gal yra vaikščioti, man tiesiog labai patinka vaikščioti.
Palinkėjimas skaitytojams
Linkiu į viska, kas mus supa šiame pasaulyje žiūrėti, kaip į dovaną, kaip į nuostabų nuotykį ir kaip į viską kas sukelia Jums lengvumo pojūtį.  Gyvenimas, pasaulis – yra lengvas, nuostabus skrydis ir kuo mes mažiau apsikrauname, mums nereikalingais pojūčiais, jausmais, žmonėmis, tuo mes sunkiau skrendam.