Praėjusį sekmadienį (05.05), Vilniaus „Ryto“ rungtynių su Prienų „Skycop“ pertraukos metu, įvyko jau tradicija tapusios ropliukų lenktynės! Antrus metus iš eilės vykstantis renginys kvietė pasigrožėti dešimties mažųjų lenktynininkų kova.

Mamos dienos proga surengtose lenktynėse vaikučiai nuo 6 iki 12 mėnesių varžėsi dėl greičiausio ropliuko vardo bei „Ryto“ taurės.

Šiose varžytuvėse mažuosius ropliukus į startą išleido tėveliai, o link finišo linijos kvietė mamytės. Jos savo vaikučius išradingai viliojo įvairiausiais būdais – kviesdamos atžalas mėgstamiausių žaisliukų ir net planšečių pagalba.

Lenktynėse startavo 10, o finišavo tik 3 ropliukai. Intrigos tikrai netrūko – kai kurie dalyviai nusprendė apsisukti prieš pat finišo liniją, o dar kiti nusprendė net nesivarginti pradėti ropoti.

Šis renginys šypseną kėlė ne tik „Ryto“ arenos žiūrovams, bet ir į aikštelę sugrįžusiems mūsų krepšininkams.

Nuotaikingose bei įnirtingose lenktynėse triumfavo 9 mėnesių Aistė, kurią pasveikino ir praėjusių metų čempionė bei šiuometinių rungtynių ambasadorė Helga.

Dalyviai buvo apdovanoti „Ryto“ draugų įsteigtais prizais iš „Sportland“, „Impuls“ sporto klubo, „National Geographic Lietuva“, „LEGO Duplo“, „Cosmos“ paukščių tako. Tuo tarpu Facebook fanų numylėtinis Aleksandras buvo apdovanotas „Vaflių namų“ dovanų čekiu.

Vilniaus „Ryto“ organizuojamos ropliukų lenktynės vyko jau antrus metus iš eilės. Praėjusių metų varžytuvės vyko vaikų dienos proga, o šiemet lenktynės buvo skirtos mamos dienos garbei. Šis renginys jau tapo tradiciniu bei bus surengtos ir kitąmet.

Video nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=Ok-hdVJN1tk