Mamuradijas.lt
Šiandien savo 29-ąjį gimtadienį švenčianti Viktorija Macijauskienė – 2003 metų Europos čempiono Arvydo Macijausko žmona ir dviejų gražių vaikučių mama. Žiniasklaidos atstovams žavi moteris ne kartą džiaugėsi, kad gali stebėti, kaip auga jos vaikai – jai tai atrodo pats svarbiausias moters darbas. Mamuradijas.lt pasikalbėjo su Viktorija apie tai, kokia būna jos gimimo diena.
Ką jums reiškia gimtadienio šventė?
Kai buvau vaikas, ši diena reiškė, kad gausiu daug dovanų, valgysiu torto ir ką beprisidirbčiau – tą dieną tėveliai nebars. (šypsosi) O šiandien tai yra papildoma proga suburti šalia savęs artimiausius žmones, susimąstyti apie tai, ką gyvenime turiu, kokie tikslai yra pasiekti ir kokius dar norėčiau užsibrėžti. Tai yra ypatinga diena, kuri parodo ir primena, kad laikas nestovi vietoje, todėl reikia vertinti kiekvieną gyvenimo dieną ir būti už ją dėkingai.
Kaip atrodo tradicinė jūsų gimimo diena?
Šį savo gimtadienį sutiksiu Majamyje. Tad šiemet su vyru ir artimiausiais bičiuliais nueisime gražios vakarienės į mano mėgstamą restoranėlį.
Kokia būtų jūsų svajonių gimtadienio šventė? O gal tokią turėjote?
Jau senokai neorganizuoju audringų gimtadienio švenčių. Gimtadienius paminiu  jaukiai ir ramiai artimiausių žmonių rate. Manau, kad laikui bėgant visi žmonės pradeda stipriai nebesureikšminti šios dienos. Kitais metais man sukaks 30 metų, tad manau, tą gimtadienį teks atšvęsti kažkaip ypatingai.
Kaip įsivaizduojate savo būsimus vaikų gimtadienius?
Vaikų gimtadienius stengiames paminėti kasmet su ypatingais scenarijais ir būriu jų draugų. Vaikams gimtadienio šventė prilygsta stebuklui, tad stengiamės šiuos stebuklus jiems padovanoti.
Pabaikite sakinį: Gimtadienio neįsivaizduoju be…
Be gardaus torto, žvakių pūtimo ir savo šeimos šalia.
Kokią įsimintiniausią dovaną jums yra padarę jūsų vaikai?
Kol kas dar nespėjo – vaikai pakankamai maži. Tačiau šiais metais, žinau, kad kažką entuziastingai ruošia su mūsų auklyte, sūnus netyčia prasitarė. (šypsosi) Tad nekantrauju pamatyti vaikų staigmeną.
Ko palinkėtumėte sau artėjančio gimtadienio proga?
Daugiau kantrybės. Pastebiu, kad auginant 2 mažus vaikus jos pritrūksta, dėl to neretai graužiuosi. Be abejo, sveikatos ir daug džiaugsmingų akimirkų su šeima.
Viktorija, sveikiname jus su gimtadieniu – juk gimtadienio šventė yra tik dar viena diena iš kitų 365 dienų kelionės aplink saulę. Tad mėgaukitės šia kelione!