Mamuradijas.lt
Veronika Montvydienė tikina, kad išvaizda nėra tokia svarbi kaip gera savijauta. Jos įsitikinimu, esi gražus tada, kada myli save, o tam reikalingas tik pasitikėjimas.
“Man grožis yra laimė. Jeigu žmogus yra laimingas ir myli save, jaučiasi gražus, tai ir yra grožis. Aš jaučiuosi laiminga ir graži”, – sako prie socialinės akcijos “Nes mama yra pati gražiausia” prisijungusi moteris.
Socialinis projektas Mamų radijas kartu su fotografų komanda Sakyksūris.lt ir vizažiste Jolita Spūdyte-Verseckiene pakvietė žinomas mamas į netradicinę fotosesiją, kurios metu makiažo, kurį įsteigė ekologiška kosmetika „Uoga uoga“, teptukais dirigavo jų vaikai.
“Aš manau, kad vaikus formuoja asmeninis pavyzdys, o ne kalbos. Jie yra protingi. Jeigu tu sakysi viena, o elgsiesi kitaip, nemanau, kad bus matomas norimas rezultatas. Svarbiausia tėvams reikia stengtis, kad vaikas užaugtų savimi pasitikintis, tuomet jam mažesnę įtaką darys įvairūs standartai”, – į klausimą, kaip grožio samprata atsispindi mažosios Adelės auklėjime, atsakė žinoma moteris.
Sakyksūris.lt nuotr.
Sakyksūris.lt nuotr.
Paklausus, ar nebuvo baisu įsiamžinti tokio tipo fotosesijoje, Veronika patikino, jog tai buvo smagi patirtis.
“Man nekilo tokių minčių, išvaizdą nėra  labai reikšminga mano gyvenime, nevaikštau kiekvieną dieną pasidažiusi, kažką prisiklijavusi. Mes labai dažnai astrodome taip, kaip atrodome iš tikrųjų. Manau, jeigu tu pats sau esi gražus ir gyvenime laimingas, tau niekas kitaip ir neįrodys. Todėl šis projektas labai smagus.”
Socialinės akcijos dalyvės su nekantrumu laukia galutinio fotosesijos rezultato, kuris bus pristatytas fotografijų parodoje „Nes mama yra pati gražiausia“ nuo balandžio 25 d. prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“.
Daugiau informacijos apie parodą čia.