Mamuradijas.lt

www.dreamonhome.eu nuotr.

Kūrėjų unikalumas šiandien kone labiausiai vertinamas pirkėjų, tad išskirtiniais stengiasi būti daugelis prekinių ženklų. Ne išimtis ir lietuviškas prekės ženklas „Dreamon“, rinkoje sėkmingai veikiantis jau 15-ka metų, kuris siūlo išskirtinių raštų patalynę tiek suaugusiems, tiek vaikams. Taip pat kūrėjai pabrėžia, kad visų gaminių kiekis yra ribotas, todėl pirkėjas gali jaustis ypatingas įsigijęs tam tikrą liniją. Ne gana to, kūrybos procesas vyksta labai atsakingai – iš pradžių yra sukuriama vizija ir žinutė klientui, o tik po to prasideda gamybiniai procesai.
„Dreamon“ vaikiškos kolekcijos piešinių kūrėja Daiva Zubrienė pasakoja, kad kurdama patalynę vaikams norėjo praplėsti įprastai matomų ir vaikų patalynei tarsi įprastų gyvūnų temas – avytes, zuikučius ir pan.

IMG_4417-1--1024x750

Pasak jos, šiandienos vaikų karta mato daug neįprastų personažų aplink save, stebuklinė aplinka keičiasi. Naujų marginimo technologijų dėka jie gali būti 3D, juos beveik galima pačiupinėti.
„Mūsų kūriniuose vyrauja draugiški, linksmi, jaukūs ir spalvingi personažai. Tai kaip fantazijos lietus, kuriam galime suteikti norimą formą. Patys vaikai pirmuosiuose savo piešiniuose vaizduoja labai abstrakčius pavidalus ir juose mato visą aplink supantį pasaulį – gyvūnus, augalus, miestus ir žmones. Tad tereikia sekti savo mažųjų fantazijos pėdsaku“, – patalynės kolekciją pristato kūrėja.
 IMG_4403-1-1024x750
Vaikams kūrėjai parinko du audinius, kurie ypač pralaidūs orui ir visiškai naturalūs. Klasikinio audimo perkalis pagamintas iš aukščiausios kokybės šukuotos ir mercerizuotos medvilnės  yra ypatingai lygus ir neįtikėtinai pralaidus orui. Audinys yra ypatingai minkštas ir švelnus.
Linas yra geriausias audinys patalynei bei namų tekstilei, nes tolygiai išskaido drėgmę ir leidžia palaikyti vienodą kūno temperatūrą. Karštomis dienomis jus apsups gaivinanti vėsa, o šaltomis – maloni šiluma. Be to linas turi antibakteriologinių ir antialerginių savybių.
Kūrėjai siūlo pirmenybę teikti natūralaus pluošto audiniams ir dizainams, kurie skatintų Jūsų mažylio vaizuotę ir linkėtų jiems saldžiausių sapnų.
Suaugusiems prekės ženklas „Dreamon“ siūlo tris patalynės linijas: comfort, flax ir luxury.
Satininės-patalynės-komplektas-Mitsuki-1024x768
LUXURY linija.
 „Luxury“ linija alsuoja išskirtine prabanga. Aukščiausios kokybės satino bei perkalio audiniai marginti itin tikrovišką vaizdą sukuriančia „digital“ technologija. „Luxury“ kolekcijos patalynė marginta prabangiai atrodančiais gėlių raštais bei dekoruota graviruotomis sagomis, pagamintomis iš natūralaus kanapių pluošto.
IMG_2579-3-1-4
COMFORT linija.
„Comfort“ linija – puikus kainos ir kokybės balansas. Kolekcijos patalynė siuvama iš aukštos kokybės satino, o dizainuose atgimsta minimalistiniai ir modernūs lietuviškų karpinių ir pievos gėlių motyvai.
patalynes2970
FLAX linija.
 „Flax“ kolekcijos lininė patalynė itin švelni ir minkšta – kitaip nei esame įpratę manyti apie lino audinį. Kolekcijoje vyrauja pasteliniai viensalviai audiniai. Šią patalynę puošia ir tokios malonios detalės kaip užrišimas stilingais kaspinais ar užsegimas unikaliomis alyvmedžio sagomis.