Mamuradijas.lt

Kaip ir skalbikliai, taip ir plovikliai namuose atsiradus vaikams pasikeičia. Iš pradžių lyg priešinausi tokiai politikai ir vaikiškus reikmenis tiesiog išvirindavau, bet laikui bėgant, atradau, kas tinka visos šeimos higienai.

Kiek teko domėtis, sterilizacija reikalinga tik tais atvejais, kai vaikas naudojasi ne savo (pasiskolintais) indais, grįžus iš ligoninės ir t.t.  Nukritusių žindukų (soskių) tikrai nereikia virinti. Užtenka nuplauti su plovikliu ar net po tekančiu vandeniu.

Dar teko skaityti įdomų mitą, jog pirmoji vaikų higiena prasideda nuo motinos krūties, kurią prieš maitinimą reiktų plauti ūkiniu muilu 😊)) Lyrinis nukrypimas.

Taigi. Antri metai mes naudojame „Chicco“ buteliukų, žindukų, vaikiškų indų ploviklį, kuris puikiai pašalina ir riebalus. (https://chicco.lt/chicco-buteliuku-ir-indu-ploviklis-300-ml)

Jis visiškai natūralios kilmės, švelnus ir bekvapis, patikrintas dermatologiškai, be nikelio, neabrazyvus ir nedirginantis, be dirbtinių dažiklių ir kvapiklių. Visiškai nauja man buvo tai, kad su plovikliu galima prižiūrėti ir žaisliukus, kuriems nebaisios “vonios”.

Didžiajai sesei leidžiame pačiai plauti savo lėkštes, ploviklis nedirgina odos 😊 Šiuo metu šiai prekei nuolaidos “Maximos” parduotuvėse (patikslinkite kokios).

Įprasta kaina – 4,99 eur (300 ml). Ir nors tai nekoncentratas, lengviems perplovimams aš šią priemonę dar praskiedžiu ir taip pataupau 😊

Svarbu atminti ir tai, jog norint išlaikyti kuo didesnę švarą ir higieną reiktų kuo mažiau suaugusiems naudoti vaikiškus reikmenis:nesidalinti šaukštais, šakutėmis, ypač, jei sergame kariesu, turime virškinimo problemų.