Mamuradijas.lt
„Ar jūs jaučiatės graži?“, – sulaukusi tokio klausimo Vaida Skaisgirė neabejotinai atsako teigiamai ir pabrėžia, kad šis jausmas dar labiau sustiprėjo susilaukus sūnaus Ato. Prie socialinės iniciatyvos „Nes mama yra pati gražiausia“ prisijungusi žinoma moteris taip pat tikina, kad motinystė jai padėjo labiau pažinti save.
„Apie tai dažnai nemąstau, tačiau išgirdus tokį klausimą, galiu atsakyti, jog taip. Ypač pakylėtai ir gražiai ėmiau jaustis, kai susilaukiau vaiko.
Nesu iš tų mamų, kurios vaikų neturinčias moteris laikytų savanaudėmis. Priešingai, manau, kad šiuolaikiniame pasaulyje mes nesigėdydami galime rinktis sau priimtiną gyvenimo būdą bei, ar norime susilaukti vieno, trijų ar nei vieno vaiko. Tačiau kalbant apie asmeninius potyrius, sau aš labai atsiskleidžiau susilaukus sūnaus. Tapus mama supranti, jog gimė žmogus, kuriam tu ir kuris tau iki gyvenimo pabaigos bus pats geriausias, gražiausias ir svarbiausias. Tai nerealus, ypatingas jausmas.”
Vaida Skaisgirė pasakoja, kad nė nedvejodama sutiko prisijungti prie Mamų radijo ir Sakyksūris.lt organizuojamos iniciatyvos, kurios metu vaikai gražino savo mamas, o rezultatas atsispindės fotografijų parodoje.  Jauna mama sako, kad jos sūneliui labai patinka naujovės, smagūs netikėtumai.
„Į šį projektą žvelgiu dvejopai – kaip į smagų žaidimą, fotostudijoje turėjome labai gerą laiką, ir kaip į prasmingą žinią nešančią iniciatyvą”, – sako Vaida Skaisgirė.
Sakyksūris.lt nuotr. / Vaida Skaisgirė su sūneliu Atu
Sakyksūris.lt nuotr. / Vaida Skaisgirė su sūneliu Atu

 

Žinoma komunikacijos specialistė pripažįsta, kad jos grožio samprata nelabai atsispindi auklėjant sūnų, juk vis dėlto jis berniukas. Tačiau neslepia, kad teisinga grožio sąvoka turi būti svarbi abiejų lyčių vaikams.
„Nenoriu, kad mano sūnus užaugtų paviršutinišku žmogumi, kuriam graži moteris būtų blondinė, pripūstom lūpom ir dirbtina krūtine. Noriu, kad sūnus vertintų ne tik patrauklią išvaizdą”, – aiškina Ato mama.
Vaida kartu su kitomis socialinės akcijos dalyvėmis nekantriai laukia galutinio fotosesijos rezultato, kuris bus eksponuojamas fotografijų parodoje „Nes mama yra pati gražiausia“ nuo balandžio 25 d. iki gegužės 6 d. prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“.
Nuotraukos Sakyksūris.lt