vaida-genyte-su-sunumi-61329507
Vaida Genytė: kodėl draugai gimtadienio proga ją sveikina ne tą dieną
lapkričio 19, 2014  |  By:   |  Mamoms  |  Comments are off

Mamuradijas.lt

Garsi dainininkė lapkričio mėnesį savo gimtadienį švenčia dukart. Internetinėje enciklopedijoje pasirodžiusi informacija, kad jos gimtadienis lapkričio 12 dieną net šešerius metus iš eilės klaidino jos bičiulius. Tačiau solistė į šį kuriozą žvelgia su šypsena ir priima sveikinimus lapkričio  viduryje ir pabaigoje – 29 dieną – tikrąją savo gimimo dieną.

 

 Ką jums reiškia gimtadienio šventė?

Gimtadienis buvo svarbus ir reikšmingas kai buvau vaiks, o vėliau tiesiog skaičiuoji metus ir tiek. Kartais tas gimtadienis – ne tokia ir didelė šventė.

 

Kaip tradiciškai atrodo jūsų gimimo diena? 

 Iš tikrųjų, nieko ypatingo, dažniausiai dirbu. Jei gimtadienis savaitgalį tai tikrai man bus darbo diena, nes savaitgalis. Tačiau būnu pamaloninta ir labiausiai laukiu sveikinimų iš savo artimų žmonių: tėvų, brolių, vaiko, vyrų. Tas jų dėmesys mane džiugina labiausiai. Kažko ypatingo dažniausiai nevyksta – gaunu dovanų, pakeliam šampano taurę. Nėra tradicijos, kad gimtadienis turi būti švenčiamas restorane.

 

Kaip planuojate švęsti artėjantį savo gimtadienį?

 Tikrai nebus nieko ypatingo – nieko neruošiu, viskas bus taip pat kaip kiekvienais metais. O kasmet aš šią šventę miniu kaip paprastą, tradicinį gimtadienį: priimsiu sveikinimus, jei kas atvažiuos pasveikinti į namus – priimsiu šiltai.

 

Kokia būtų jūsų svajonių gimtadienio šventė?

Gimtadienis buvo sureikšmintas dar kai buvau 16-18 metų, o jau vėliau išaugau iš tos vaikystės. Gimtadienis man nėra kažkokia svajonių šventė. Po vaiko gimimo man vaiko gimtadienis tapo svajonių švente, o ne mano. Save aš galiu palepinti kiekvieną dieną, man nebūtina tam gimtadienio proga. Tačiau vaikui stengiuosi dovanoti ypatingas dovanas, surengti tokią šventę, kokios jis tais metais labiausiai nori. Man gimtadienis – tik dar vieni praėję mano gyvenimo metai.

 

Kaip įsivaizduojate tobulą vaiko gimtadienį? 

Vaiko gimtadieniai skiriasi atitinkamai pagal jo amžiaus tarpsnius. Vienerių ir dvėjų metų gimtadieniai vyko namuose su gražiai serviruotų vaišių stalu, mano rankomis darytomis servetėlėmis. Tai buvo šventė, kuomet norėjosi kabinti balionius ir kitą atributiką. Dabar mano sūnui tuoj sueis dvylika metų ir aš jau nebežinau, kokio gimtadienio jis norės, negalėčiau atsakyti už jį. Tačiau tikrai pasikalbėsime artėjant šventei. Kasmet jis pasisako, kad šiemet norėčiau ten ir ten, tuomet apsisprendžiam ir jis kasmet turi svajonių gimtadienį.

 

Gimtadienio neįsivaizduojate be…

Be sveikinimų! O šiaip galiu įsivaizduoti visokį.

 

Kokią pačią įsimintiniausią dovaną esate gavusi?

Nuo savo vaikino esu žiurkėną! Tai buvo taip netikėta, nes gyvos dovanos dažniausiai būna aptartos iš anksto, o čia buvo tokia neaptarta staigmena.

 

Kokią įsimintiniausią dovaną jūsų sūnus yra padovanojęs jums?

Jo mokykloje daromi įvairiausi darbeliai visi yra labai gražūs. Iki šiol iš jo dovanų gaunu rankų darbo dovanas. Pavyzdžiui, viena labai graži molinė žvakidė svetainėje stovi. Taip meniškai atrodo, kad pasakytum, jog rimto menininko darbas. Apskritai, kiekviena vaiko dovana yra labai svarbi.

 

Ko palinkėtumėte sau artėjančio gimtadienio proga?

Geros nuotaikos, daug darbo ir laimės. Į ją telpa viskas. Kai žmogus yra laimingas, jis turi daug. Be to, ir laimę kiekviename gyvenimo etape mes suprantame skirtingai ir ji kartais keičiasi. 

Apie autorių :

Komentarai .