Mamuradijas.lt
Krepšininko Mindaugo Katelyno žmona Ugnė Katelynienė ankstyvą rudenį susilauks pirmagimio. Žinoma moteris tikina, kad jos vaikui pasakos bus neatsiejama gyvenimo dalis, todėl savo nėštumo akimirkas sutiko įamžinti prisijungiant prie socialinės akcijos „Auginu su pasaka“.
“Dėsiu visas pastangas, kad vaikas drąsiai svajotų ir kūrybingai žvelgtų į pasaulį. Pasakos su tuo itin susiję, tai iš dalies formuoja vaiko pasaulėžiūrą ir tai, koks jis bus suaugęs. Tebūnie šis naujas sutvėrimas kuria savo pasakų knygą, o aš jam tik padėsiu eiti ta linkme”, –  teigia U. Katelynienė.

Agnės Solovjovaitės nuotr. U. Katelynienė

Pasak krepšininko žmonos, pasakos – labai svarbios vaikystės periodu: tai lyg įvadas į realybę ir ateitį, kuri lauks.
“Pasakos aktualios visą žmogaus gyvenimo laikotarpį, tik mes jas skirtingai interpretuojame. Aš svajoju nuolat ir, manau, kad būtent svajonės ir didelis noras pranokti nusistovėjusius ir įprastus dalykus, kitaip sakant, noras priartėti prie pasakos atneša realius rezultatus ir laimę gyvenime”, – sako Mamuradijas.lt kalbinta Ugnė Katelynienė.
Jau birželio 6d. 13 val. prekybos centre „Ozas“ įsikūrusiame knygyne „Vaga“ vilniečiai ir miesto svečiai galės pasigrožėti Mamuradijas.lt, fotografės Agnės Solovjovaitės ir dekoracijų „DEKŪ“ kūrėjos Eglės Verpečinskaitės organizuotos fotosesijos darbais.
Fotosesijos organizatoriai dėkoja „Smilga Beauty Lab“ vizažistei Jolitai Spūdytei-Verseckienei ir plaukų „LET’S HA!R!“ stilistei Agnei Kanapeckaitei.
Parodos atidarymo metu bus kviečiama sudalyvauti ir psichologių – Ramunės Želionienės ir Irmos Reinikienės paskaitose apie vaikų ugdymą. Taip pat bus pristatoma atnaujinta Mamuradijas.lt iniciatyvos „Vardinė pasakėlė“ koncepcija.
Socialinė paroda „Auginu su pasaka“ bus eksponuojama iki birželio 13 d. Daugiau informacijos apie renginį čia.

Agnės Solovjovaitės nuotr. U. Katelynienė1