Mamuradijas.lt
Antrą pirmadienį iš eilės būrys mamų rinkosi į Vaflių namus bendrų pusryčių, kurių tikslas ne tik smagiai praleisti laiką kartu, bet ir pasidalinti savo mintimis apie motinystęs, atskleisti tikrąsias jos spalvas. „Netobula mama“ – šįkart tapo televizijos reklamų veidas ir miegančių gėlių verslo įkūrėja Karolina Kriukelytė-Slavinskienė.
„Aš esu ne tik netobula, bet ir savanaudė mama“, – atvirą prisitatymą pradėjo žinoma moteris.“Nuo pat sūnaus Eriko gimimo, leidau sau kelias valandas per dieną išeiti pasivaikščioti, užsisakyti grožio procedūras ar tiesiog atsigerti kavos su drauge. Visom mamom rekomenduoju neužsidaryti, tai, kad jūs veikiate, darote kažką, jokiu būdu nereiškia, kad nemylite savo vaiko. Aš savąjį labai myliu, o savirealizacija man leidžia būti pailsėjusia bei gera mama ir žmona.“

28080988_10211386595327686_320138806_o

Su stuburo išvarža sūnų auginanti moteris per dvejus motinystės metus patyrė tai, ką reta mama išgyvena susilaukusi svajonių mažylio. Karolina neslepia, kad sunku buvo ištverti  5 sūnaus operacijas, kartais negailestingas gydytojų diagnoses, tačiau šiandien, ji tikina, kad jų šeima laikosi puikiai.
“Ką mums prognozavo, ir ką pasiekėme šiandien – puikus mūsų ir gydytojų darbo rezultatas. Dėl visko džiaugiuosi. Džiugina ir atrasta mylima veikla, kurios idėja gimė ne bet kur, o tarp ligoninės sienų prižiūrint sūnų. O šiandien mano “Gėlių teorema” pradeda duoti ir saldžių vaisių”, – pasakoja pradedanti verslininkė.
Mamų radijas kviečia mamas į susitikimų ciklą #netobulamama Vaflių namuose kiekvieną vasario pirmadienį 10.30 val. Kiekvieną pirmadienį susitikimą moderuoja vis kita žinoma mama.

#netobulamama (2)