© Tautvydas Stukas photography

Nuotraukos Tautvydo Stukaus

Kiek apniukusį šeštadienio rytą žinomos ir veiklios šeimos rinkosi į pirmąją vaikų interjero studiją „Lovely mess“, kurioje buvo galima pasijusti it išankstinėje vasaros premjeroje. Gausybė ledų, japoniški aromatai, vaikų juokas ir stilizuotas podiumas – rytas buvo panašus į linksmą, vaikystę primenantį chaosą.

© Tautvydas Stukas photography

Nuotaikingas madų šou iškart prikaustė susirinkusiųjų dėmesį: stilingiausius pliažo reikmenis, „LIEWOOD“ ir „Pom de la Pom“ maudymosi aprangą bei „Ambersmile“ aksesuarus pristatė puikiai nusiteikę žinomų tėvų vaikai: Domas Javtokas, Adelė Montvydaitė, Gabrielė ir Laurynas Macijauskai, kurių veiduose spinduliavo plačiausios šypsenos. Kartu su jais podiumu žengė ir kiti fotoobjektyvo blykstėms jau pažįstami mažyliai.

© Tautvydas Stukas photography
© Tautvydas Stukas photography

Šventėje buvo galima susitikti Viktoriją Macijauskienę, Godą Jokūbaitienę su sūnumis, Inga Gaižauskienę su dukra, Veroniką Montvydienę ir kt. Žinomos mamos neslėpė susižavėjimo podiumi žengiančiais savo ir kitų veiklių mamų vaikais. Štai Vilma Javtokienė prisipažino, jog jaudinosi, kaip pavyks debiutas jos sūnui.

© Tautvydas Stukas photography
© Tautvydas Stukas photography

„Tai pirmas kartas tokiame vaidmenyje, todėl ir mūsų palaikymas stiprus. Mūsų Domas nėra išrankus renkamam garderobui, todėl problemų nekyla, kokius rūbus dėvėti. Esu pastebėjusi tik tai, jei nusiperkame vieną batų porą ir sūnus ją nešioja, po to gana sunku įsiūlyti kitus. Manau, mano nuomonė visada vaikams labai svarbi, tik ne visada į ją įsiklauso“, – renginio metu šypsojosi keturių vaikų mama V. Javtokienė.

Viktorija Siegel su šeima apsilankiusi vasariškame renginyje neslėpė simpatijų šventės organizatoriams. Pasak jos, gera, kad Lietuvoje yra tiek veiklių ir verslių mamų, kurios ne tik kuria, bet ir ieško ir parodo tautiečiams naujausias mados tendencijas.

© Tautvydas Stukas photography

„Nicole tikriausiai buvo viena pirmųjų, kuri išbandė „Lovely mess“ naujienas. Pas mus mėgautis jūra ir smėliu galima jau nuo balandžio mėnesio. Gera gyventi ten, kur šilta, Nicoles vaikystė puiki – smėlis burnoje, jūra skalauja kojytes. Bet mūsų širdis – Lietuvoje“, – šiltai apie gimtinę atsiliepė žinoma mama.

Antrojo vaiko besilaukianti „Lovely mess“ įkūrėja Lauryna Glicienė džiaugėsi, kad jos interjero studija turi tiek daug šiltų ir lojalių klientų, kurie taip gausiai susirenka į naujienų pristatymus.

© Tautvydas Stukas photography
Laurryna Glicienė, LOVELY MESS interjero studijos vaikams įkūrėja.

Šįkart moteris sukvietė pasigrožėti dekoro namų „ARTIŠOKAS“ vasaros vizija, kurią komanda kūrė iki išnaktų – nuo lubų kabantys ryškūs palmės akcentai ir pastelinių spalvų ledai nepaliko abejingų: tikri tropikai įsiliejo į minimalistinius vaikų dizaino namus.

© Tautvydas Stukas photography

Svečiai vaišinosi naujo skonio „RICO“ ledais, o mažiesiems buvo pasiūlyta gaivių ir atostogoms puikiai tinkančių „FROOSH“ sulčių. Tuo metu renginio iniciatorė susipažindino susirinkusiuosius su kvapą gniaužiančiomis natomis – „KOKESHI“ kvepalų linija berniukams ir mergaitėms bei sudėliojo svarbiausių vaikų mados akcentus, kurie atkeliavo iš Danijos, Prancūzijos ir Dubajaus.

© Tautvydas Stukas photography

„Vaikų mada tikrai neatsilieka nuo pasaulinių tendencijų ir labai linksmai pasitinka atostogų sezoną. Ši vasara neįsivaizduojama be dryžių ir garbanėlių. Nebijokime eksperimentuoti – maišyti dryželių spalvas ar linijas. Ypatingą vietą čia užima garstyčių spalva! Garbanėles rasime visur – ant petukų, rankovių ir ypač užpakaliukų – mažoms mergaitėms tai ypač patinka ir tinka! Žinoma, negalime pamiršti ir gyvūnų raštų – jie ir šį sezoną tikrai neužleis savo vietos ir išliks tokie žavingi ir paslaptingi“, – šių metų tendencijas pristatė studijos įkūrėja L. Glicienė.

© Tautvydas Stukas photography

LOVELY MESS – tai pirmoji Lietuvoje interjero studija vaikams ir kūdikiams. Čia rasite viską, ko prireiks įsirenginėjant mažylio kambarį – nuo pirmųjų baldų, tekstilės gaminių, higienos prekių, interjero detalių ar lavinamųjų žaislų. Kiekviena besilaukianti ar jau mažylį auginanti mama čia išsirinks stilingus, inovatyvius ir modernius gaminius iš gausybės spalvų bei modelių

© Tautvydas Stukas photography