Mamuradijas.lt

Šįsyk „Mamų radijas“ nusprendė pakalbinti „Lart Beauty“ salono įkūrėją Liudmilą Samuilovą. Ji yra profesionali visažistė ir Body Art meistrė. Devynerių metukų dukrelę Mają auginanti moteris teigia, kad jai neretai tenka dirbti su nėštukėmis, kurios vis dažniau naudojasi salono teikiama paslauga- tapyba ant kūno.

Papasakokite apie save ir savo meno studiją. Kaip kilo idėja pradėti siūlyti besilaukiančioms mamoms kūno tapybos paslaugą?

Mano vardas Liudmila Samuilova, esu kosmetikė-vizažistė, tapybos ant kūno (Body Art) meistrė. Kūno tapyba užsiimu jau apie 4 metus. Su būsimomis mamytėmis pradejau dirbti maždaug prieš dvejus metus. Europoje ši praktika egzistuoja jau 10 metų, tačiau Lietuvoje Body Art paslaugos tik dabar įgauna populiarumo.

Ar daug Lietuvoje drąsių mamų, kurios domisi tuo?

Mamyčių, kurios norėtų išskirtinės fotosėsijos, yra tikrai nemažai. Vis dėlto, paslauga nėra pigi ir tai neretai sutrukdo pasidaryti fotosesiją.

Kas yra pagrindinės Jūsų klientės? Kokios tai mamos?

Mano klientės yra drąsios, veiklios ir savimi pasitikinčios moterys, kurios nori išsiskirti ir įamžinti savo stebuklingą metą neįprastu budu – kūno tapybos pagalba. Taip pat, klienčių tarpe yra ne tik verslios moterys,bet netgi dizainėrės ar gydytojos.

Kiek laiko trunka tapybos seansas? Ar mama pati pasirenka norimą piešinį?

Kūno tapybos „seansas“ užtrunka nuo 2 iki 4 valandų, tačiau viskas priklauso nuo darbo apimties ir piešinio sudetingumo. Piešimui naudojami dažai yra profesionalūs, kokybiški, vandens pagrindo, todėl yra netoksiški ir nesukelia alergijos. Ką piešime ant pilvuko su kiekviena būsimąja mamyte deriname individualiai. Visų norai ir fantazijos labai skiriasi, bet mamos drąsiai leidžia man improvizuoti.

Galbūt pastebite kokias nors tapybos ant kūno tendencijas? Ar yra organizuojamos kokios nors fotografijų parodos šia tema?

Kadangi kalbame būtent apie nėščiųjų mamų kūno tapybą, konkrečių tendencijų nėra, nes visų mamų poreikiai skirting. Kūno tapyba- labai asmeniška ir individualu. Šiandien, kai tapyba ant nėščiųjų moterų pilvukų Lietuvoje sparčiai populiarėja, galimybes leidžia man įgyvendinti bet kokią kūrybinę idėją ir klienčių pageidavimą.

Tapyba ant kūno- puiki pramoga, tinkanti bet kokiam renginiui ar šventei. Tai gali būti vaikų gimtadieniai, teminiai vakarėliai ar įmonių šventės. Kad ir kokią šventę rengiate, ją papuošti galite ypatingomis šou programomis.

 

Dėkojame už pokalbį Liudmilai.

Daugiau šios Body Art meistrės darbų galite pamatyti užsukę į www.lartbeauty.eu

Nuotarukų autorė, fotografė Ilona Šilenkova.