Mamuradijas.lt

Laura MAZALIENĖ

Žindančiai mamai apsirengti ne tik patogiai, bet ir gražiai – iššūkis? Su tokia situacija susidūrė ir Emilija Norkeliūnė – beveik pusantrų metukų Jurgio mama, žmona ir nuostabios šypsenos savininkė. Bei drabužių linijos, kurią ikvėpė motiniška kasdienybė, „Emtique“ kūrėja. O jei paklaustumėte manę – sakyčiau, jog ji primena pačią tikriausią deivę.

www.domininkas.com (2)

„Iš kur tas pienas, juk tu – vieni kaulai ir skūra?“
Įkvepianti mama prisimena, kad pirmagimio laukė ir atsakingai jį planavo, tad motinystės iššūkiai ją aplankė vietoje ir laiku. Tik žindymas ir su juo susiję sunkumai išmušė iš vėžių, nes pati pradžia nebuvo it sviestu tepta.
„Nepaprastai džiaugiuosi, kad Lietuvoje turime puikių žindymo specialisčių, kurios gali atvykti į namus. Asmeniškai pati kreipiausi net kelis kartus, todėl kiekvienai mamytei, kuri žindo mažylius ir galbūt yra palūžimo riboje – rekomenduoju pasinaudoti šia galimybe.
Mano žindymo kelio pradžios istorija ilga, skausminga, su mažiausiai dviem/trimis sąstoviais ar pieno latakėlių užsikimšimais per mėnesį, iki maždaug kol sūnui suėjo vieneri metai. Turiu tvirtą nuomonę apie žindymą, jo naudą, mažylio prieraišumą.
 Svarbiausia yra stiprus noras, o visa kita tik detalės, todėl niekada pas mus namuose nebuvo nupirktas mišinėlis „dėl visa ko“. Na, ir atsakant į tetučių klausimą: „iš kur dar gali būti pas tave tas pienas, juk esi vieni kaulai ir skūra?“
Atsakymas paprastas: iš smegenų!“

Asmeninis archyvas (2)

Suknelė su sagutėmis – žindančiai mamai ne išeitis
„Gimus Jurgiui praėjo apie porą mėnesių, kuomet natūraliai atėjo noras pagaliau apsirengti suknelę, tačiau žindančiai mamai suknelė – iššūkis! Juk šis drabužis turi būti patogus ir lengvai prieinamas žindyti kūdikį. Praskleidžiau savo spintoje esančias suknutes ir gerų geriausiu atveju radau turimą su sagutėmis, bet toks pasirinkimas nebuvo itin geras, nes paprašius pienelio nebūdavo “palauk”, reikia čia ir dabar.
Pamenu ne vieną tokią mūsų su Jurgeliu patirtį. Tuomet pradėjau „googlinti“ suknelių maitinančioms mamytėms ir susidūriau su labai siaura pasiūla, na ir ką jūs sau galvojate? Tą akimirką įsižiebė lemputė galvoje (šypsosi). 
Šią mintį gludinau, tarsi jūra akmenuką, ne vieną mėnesį iki pirmojo žingsnio. Po ne vieno nevykusio modelio, ilgo išsibandymo, naujas prekės ženklas išvydo dienos šviesą, todėl šiai dienai atsirado didesnė pasiūla žindančioms mamytėms, kurios nori apsirengti gražų ir praktišką drabužį.“

SandraAp

Ar įmanoma suderinti grožį ir praktiškumą?
„Drabužių linijos išskirtinumas tas, kad ji yra skirta žindančioms mamytėms. Drabužių yra gražiausių ir įvairiausių, pasirinkimas tikrai labai didelis, tačiau kartu labai siauras maitinančioms mamoms. Galvodama apie drabužius, stengiuosi apsvarstyti vieną paprastą dalyką: ar gražus drabužis gali būti dar ir praktiškas maitinimui?
Taigi, tam turiu kelis kriterijus, svarbu, kad būtų: gražu, subtilu, patogu bei greitas priėjimas maitinti kūdikį.

www.domininkas.com

„Emtique“ – kas tai?
„Prisipažinsiu, kad daugiau nei keletą savaičių buvau užstrigusi galvodama prekės ženklo pavadinimą. Jų buvo tikrai daug, bet vieni arba labai silpni, arba tiesiog jau tokie egzistuojantys. Pradžia išties labai daug reiškia, kadangi pati esu preciziška, todėl norėjau, kad viskas būtų tobula. Prekės ženklas „Emtique“ neturi kažkokios gilios minties, tai yra junginys: Em – tai mano vardo (Emilija) pradžia, o – tique iš žodžio boutique, kuris reiškia prabangių (autorinių) drabužių ir aksesuarų parduotuvę. Sujungus šiuos du junginius, gaunasi gražus pavadinimas – „Emtique“.

www.domininkas.com