Pradžia, nesvarbu, kokia ji bebūtų – visada yra sunki. Įprastai mus lydi tokie jausmai kaip nežinomybė, patirties trūkumas, baimė ir šalia į ausį tyliai šnibždantis smalsumas ir begalinis noras išbandyti kažką naujo, kažką pasiekti ir dar geriau – kažką sau įrodyti. Tai yra pirmasis mano blogo įrašas. Nors esu filologė ir tekstai man nesvetimi – niekada nemaniau, kad kada imčiaus rašyti blogą – visada atrodė ne man, nemoku, kaip tai reikėtų daryti? o kas čia skaitytų? Esu Rūta ir jau ne kartą tas “niekada” mane pavedė, o gal tiksliau nuvedė pirmyn?
15304266_10207884077160239_2012204749310401178_o
Kūno dizainerė Rūta Šlepikienė.
Taigi apie viską iš pradžių. Baigiau filologijos studijas, dirbau ir tebedirbu universitete, redaguoju įvairiausius tekstus, retsykiais garsinu reklamas. Tad prie ko čia sportas, pasakysit – o sportas visiems ir prie visko – atsakysiu. Ir patikės manimi tik tie, kurie jau yra įlipę į šią upę ir bent kiek sušlapę kojas. J Visų mūsų gyvenimai ir patirtys skiriasi, visi nešiojame savus minčių rezginius ir kiekvienas turime skirtingą avilį ant kaklo, tačiau turime vieną dalyką, kuris išties mus visus vienija – savo kūną. Dvi rankas, dvi kojas (daugiau / mažiau), pilvą (didesnį / mažesnį) ir nugarą, pečius (ant kurių gula didesni / mažesni mūsų visų rūpesčiai bei kaupiasi kasdienė įtampa). Prie mano NIEKADA sąrašo visad buvo įrašytas sportas ir vairuotojo pažymėjimas. Visada savo minčių avily rasdavau pateisinimų, kad tai ne visiems, kad aš nesu tokia greita ir vikri kaip kiti, kad mano reakcija GAL kažkokia ne tokia, kokia TURĖTŲ BŪTI ir pan. Tai laba diena, šiandien aš turiu vairuotojo pažymėjimą ir asmeninės trenerės europinę licenciją. Dažnas iš mūsų, jei tik galėtume, tai pasiimtume skanaus maisto, užsidarytume kažkur aukštai (jei nebijom aukščio) stikliniam narvely ir stebėtume gyvenimą iš šalies, bet ar tikrai būtume laimingi? Niekada nežinai, arba visada bijai – be to neapseiname nė vienas. Ir tai normalu ir gyvenimiška. Tiesiog sustokim, pagalvokim, įvertinkim ir NEPABIJOKIM kažko pakeist. Kartais reikia tiek nedaug, kad pasikeistų viskas IŠ ESMĖS. Kažkada bijojau kedų, o šiandien kaifuoju nuo judesio ir savo minčių po treniruotės ir, patikėkit, tuo išties norisi dalintis!
15194606_10207884078360269_5776536377257822246_o
Kūno dizainerė Rūta Šlepikienė.
Mielos moterys, aš išties raginu Jus pradėti sportuoti ir ne todėl, kad norisi mažesnio užpakalio (o jo irgi tikrai norisi), bet visų pirma dėl savo ramybės, kuri PAŽADU – aplankys pradėjus. Puikiai žinau, kad kartais ta frazė “reikia TIK pradėti” vimdo jau pati savaime, nes tu iš karto pradedi galvoti: aha, o kur palikt vaiką? O kas paims vyresnėlį? Kur palikt mašiną? Netinka laikas. Tada reiktų išeit anksčiau iš darbo, bet klausimas ar pavyktų. Užduodam savo galvoj 5-6 klausimus ir nejučia nustumiam tą planą tolyn, o tai neretai mus atitolina nuo sėkmės. Jūs viską galit, jei Jūs tikrai norit. Mes visi viską galim, jei mes tikrai norim – banali, bet teisinga frazė, gi žinot. Jūs turit begales pasirinkimų kaip ir kiekvienas iš mūsų. Taip, galbūt pradėsite sportuoti vienam sporto klube, netiks laikas, tada pereisite kitur. Galbūt atrasite rytus ir pajusite, kad sportas pradeda varžytis su juodos kavos puodeliu ryte ir teikia Jums dar daugiau energijos. O gal treniruotė 20h bus nereali terapija po visos darbo dienos ir galimybė ne tik fiziškai sustiprėti, bet ir pasimatyti ir persimesti keletu žodžių su geriausia drauge? – TIK pabandykit ir natūraliai atrasite savo laiką ir savo ritmą, bet net neabejoju, kad jei tik nemeluosite sau – sporto Jūs nebeatsisakysite, nes tai taps tobulu įpročiu!
Nesportuokite nuo pirmadienio, neleiskite savo mintims valdyti savo kūno – leiskite kūnui valdyti mintis, patikėkite, jam kur kas geriau seksis J Tik sveika gyvensena, geri ir teisingi mūsų įpročiai padės jausti mažiau įtampos ir streso, labiau džiaugtis anktyviais rytais ir atvaizdu veidrodyje J Ir tai nėra eilinis motyvacinis tekstas – tai atvira žinutė visoms neatradusioms sporto moterims ir pirmas atviras skyrelis iš žemiškos mirtingosios Rūtos avilio.
Sėkmės saviugdos labirintuose,
Kūno dizaino trenerė Rūta

—————————————

Jau lygiai už savaitės, gruodžio 6 dieną, startuojame su pradedančiųjų grupe! Paskubėk registruotis – praleisim laiką smagiai ir naudingai .
Registracija: jolanta@verseckaite.lt
Laikas: 17:30
Vieta: JV Sporto studija moterims, Vingio parkas