Mamuradijas.lt
Grožio salono „Sophistique“ savininkė Sofio Gelašvili-Niūniavė dar visai neseniai susilaukė pirmagimės ir davė jai išskirtinį dvigubą Emanuelės Valerijos vardą. Šį vardą Sofio išrinko kartu su vyru. Nors nėštumas nebuvo lengvas, dabar šeima džiaugiasi mergaitės atsiradimu ir bando visur suspėti, tikriausiai daugelis tėvų patvirtintų, kad atsiradus vaikui gyvenimo tempas šiek tiek paspartėja, tad laiko sau lieka mažiau arba vienu metu tenka daryti kelis darbus. Plačiau apie pokyčius atsiradus mažylei ir laiką sau bei mieliausias procedūros, kuriomis mėgsta pasilepti, atvirai pasakoja – Sofio Gelašvili-Niūniavė.
Kalbino: Greta Kondrataitė
Nuotr. asmeninio albumo.
Papasakokite koks buvo Jūsų nėštumas?
Mano nėštumas buvo ne iš lengviausių, nuo pirmųjų mėnesiu iki pat galo buvo gana stipri toksikozė, taip pat  nėštumo pabaigoje turėjau dubens uždegimą, bet vistiek labai stengiausi išlikti aktyvi ir visus 9 -is mėnesius lankiau sporto salę taip pat vandens aerobiką.

24257402_10213281030694171_1580547196_n

Kaip artimieji reagavo į šią žinią?
Artimieji labai džiaugėsi! Po mūsų vestuvių  šeima labai laukė tokios žinios, o sulaukę tikrai labai džiūgavo!
Kas padėjo išrinkti vardą?
Vardą ilgą laiką rinkomės kartu su vyru, jau ir prieš nėštumą visada galvojome, kokie bus mūsų vaikų vardai, tada sugalvojome Emanuelė, o antrą  vardą – Valeria davėme mano tėčio garbei.
Tikriausiai darbus nėštumo metu pristabdėte, o kaip yra dabar?
Nėštumo metu dirbau iki 8 mėnesių, paskutinį mėnesį  jau ilsėjausi, kadangi makiažus buvo tikrai nelengva daryti stovint, na o pati saloną kontroliuoju telefonu, o dabar be abejo, metus tikriausiai ir nedirbsiu.
Kaip visur suspėjate?
Kad visur suspėti – bandau viską pasidaryti kol mažylė miega, o jei reikia kažkur išvaziuoti, mažylę visada imu kartu.
Kokiomis procedūromis save lepinate kai mažylė miega?
Kai mažylė miega stengiuosi pasportuoti ar pasidaryti veido kaukes, kartais ir masažus jei pavyksta išsikviesti masažistę stengiuosi kaip nors pasilepinti, kad greičiau atsistatyčiau po gimdymo.

24172446_10213281030774173_1785592631_n

Ar Jūsų gyvenimo ritmas pasikoregavo atsiradus mažylei ar visgi liko toks pats?
 Be abejo, pasikeitė, šiuo metu visur skubu ir bėgu, o visus planus koreguoja mažylė.
Ko teko atsisakyti susilaukus vaiko, o gal išsiugdėte, kokius nors naujus įpročius?
Kol kas dar įpročių naujų  neatsirado, o atsisakyti teko daug – įprastinių mano dienos planų, nes visas laikas yra skirtas mano dukrytei.
O kaip pasiskirstote pareigas namuose?
Kadangi vyras daug dirba, namų pareigas tenka atlikti pačiai, bet kai tik vyras turi laisvo laiko visada man padeda kad pailsėčiau.
Ką mėgstate veikti laisvalaikiu?
Laisvalaikį mėgstu leisti aktyviai, dažniausiai kartu su vyru ilga laiką praleidžiame sporto salėje, bet taip pat mėgstame ir patinginiauti ir pasižiūrėti, kokį gerą filmą.

24252145_10213281030814174_2033653339_n

Ar jau pradėjote ruoštis šventėms?
Šventiškai pradėjome puoštis mūsų viešbutyje  ir salone, o namuose pradėsime ruoštis gruodžio pirmąją dieną – tradiciškai.
Kokias tradicias puoselėja Jūsų šeima?
Kadangi mūsų Kalėdos ne kaip visoje Lietuvoje – Sausio 7 -ą dieną, o tuo metu jau visa mūsų šeima būna išvykusi po skirtingas šalis, Kalėdas švenčiame Naujųjų metų dieną, nes tik tuo metu visi būname kartu Lietuvoje!
Palinkėjimas skaitytojams.
Linkiu nustot skubėti ir pabandyt džiaugtis kiekviena diena, nes laimė susideda iš smulkmenų, tik reikia jas išmokti pastebėti. Jaukių švenčių su mylimais ir artimais žmonėmis!