Play radio

 

Neseniai pasklido gandai, kad Rūta Ščiogolevaitė  laukiasi. Dainininkė teigia, jog prie tokių gandų pratusi ir neneigia, kad planuoja turėti antrą vaiką.

 

Rūta „Play Radio“ sakė: „Žurnalistai, nekreipdami dėmesio į mano prašymus baigti skleisti tokius melagingus gandus, jog aš laukiuosi, man tik pakenkė. Mano pažįstami iš renginių organizavimo įmonių atskleidė man, jog jų kolegos nusiminė apie mano tariamą nėštumą, nes negalės manęs kviesti žiemą vesti renginių ir laidų. Dėl to aš gavau daug mažiau darbo pasiūlymų“.

 

„Jei nekenktų mano darbui, tai visai nereaguočiau ką žurnalistai kalba. Aš prie to pripratusi“, – pridūrė „X Faktoriaus“ žiuri narė.

 

Tačiau Rūta Ščiogolevaitė neslėpė, kad ateityje planuoja turėti antrą vaiką. „Kai tekėjau už antrojo vyro pasakiau visiems: „Iš abiejų pusių yra noras kada nors susilaukti antro vaiko“, – to Rūta neneigia ir dabar.

 

Rūta Ščiogolevaitė 2004 m. ištekėjo už oreivio Vytauto Samarino , tačiau jau kitais metais pora pasuko skirtingais keliais. 2013 birželio 14 d. atlikėja žiedus sumainė su verslininku Rolandu Domijonaičiu (25). Rūta Ščiogolevaitė su šokėju Deividu Meškausku (27) turi sūnų Adomą (6). Moteris draugavo ir su vokiečių aktoriumi bei dainininku Elvinu Dandeliu (32).

 

logo