Mamuradijas.lt
Homeopatė ir Mitybos mokslo specialistė Deimantė Rapalytė su Mamų radiju dalijasi praktikoje išbandytomis priemonėmis, kurios veiksmingai stipriną vaikų imunitetą.
1. Kap Kap purškiklis „Švarus oras“ – natūrali priemonė su eteriniais aliejais, turinti dezinfekuojančių medžiagų. Tai natūrali priemonė, turinti dezinfekuojančių ir orą valančių savybių. Sudėtyje naudojami natūralūs levandų, arbatmedžio, citrinžolių, citrinų ir benzoinės dervos eteriniai aliejai. Purškiklis itin veiksmingai valo orą nuo virusų, stiprina imunitetą, apsaugo šaltuoju metų laiku. Itin reikalinga priemonė, kai yra kontaktas su sergančiais žmonėmis. Rekomenduoju apipurkšti vaikus einant į darželį, mokyklą ar kitas susibūrimo vietas. Taip pat labai efektinga išpurkšti patalpas, kuriuose būna vaikai.
2. Mikroelementai BASICA – palaiko tinkamą rūgščių-šarmų pusiausvyrą. Rūgšti organizmo terpė susidaro valgant daug cukraus, miltų, mėsos ar pieno gaminių, taip pat patiriant stresą. Jeigu vaikų organizmo terpė parūgštėja, juos nuolat kamuoja peršalimai bei kiti susirgimai. Esant subalansuotai rūgščių-šarmų pusiausvyrai imunitetas geba efektyviau kovoti su virusais bei mikrobais. Organizmą puikiai šarmina ir daržovės, tačiau dažnai mamos skundžiasi, kad vaikai valgo jų mažai, todėl rekomenduoju šį natūralų mineralų papildą įtraukti į savo vaikučių mitybą.

Homeopatė ir gydomosios mitybos specialistė Deimantė Rapalytė.

Homeopatė ir gydomosios mitybos specialistė Deimantė Rapalytė.

3. Homeopatinis preparatas Bufo 3 – stiprina imunitetą. Remiantis puslapiu Sciencebasedmedicine.org bei kitų organizacijų atliktais tyrimais homeopatiniai preparatai yra efektyvūs ir tyrimų grupės, gavusios homeopatinius vaistus, pasveiko greičiau. Mano asmeninė patirtis, kurią kaupiu jau 6 metus, gydant vaikučius homeopatiniais preparatais pateisino ne vienų tėvų lūkesčius, todėl visada tariu tiems, kurie abejoja, išbandyti. Tikėti nebūtina – tai ne religija.
4. Ekologiški Viridian „ViridiKid multivitaminai ir mineralai“. Studijuodama Londono natūropatijos mokykloje atradau ekologiškus, etiškus bei kokybiškus maisto papildus Viridian. Labai daznai tenka matyti, ką tėveliai perka vaistinėse. Nesu nusiteikusi nei prieš vieną kompaniją, bet manau labai svarbu, kad mūsų mažieji gautų “švarius” maisto papildus.
5. Juodųjų kmynų sėklų (juodgrūdės) aliejus. Šis aliejus ypač stiprina imuninę sistemą, turi antibakterinių ir antimikrobinių savybių. Nuo metų iki 3 metų – pusė arbatinio šaukštelio per dieną. Nuo 3 iki 6 metų -1 arbatinį šaukštelį per dieną. Nuo 6 iki 12 metų- po 2 arbatinius šaukštelius per dieną. Nuo 12 ir daugiau metą – po 3 arbatinius šaukštelius per dieną. Vartojant kartu su medumi arba natūraliomis sultimis – padidėja juodųjų kmynų aliejaus poveikis.
Būkime sveiki, stiprūs ir rudeniškai laimingi! 🙂