Mamų radijas

Laura BAGDŽIŪNAITĖ

 

Žinoma moteris, prodiuserio Egmonto Bžesko žmona Reda džiaugiasi ant rankų sūpuodama pirmagimę Ameliją. Pasak nuolat besišypsančios ir gerą nuotaiką spinduliuojančios moters, mažylė pakeitė jos gyvenimą, tačiau pergyventi dėl to nėra kada. Prakalbus apie gimtadienius, Reda buvo atvira: „Aš jų nebesureikšminu.“ Dabar visas dėmesys skiriamas mažajai šeimos narei – dukrelei Amelijai.

 

– Ką Jums reiškia gimtadienio šventė?

 

– Kadangi man jau virš 30-ies, tai savo gimtadienių taip nebesureikšminu, manau, natūralu kodėl, – šypsojosi Reda Bžeskienė.

 

– Nieko naujo nepasakysiu, bet iš esmės, kai tampi mama, visi prioritetai dar kartelį stipriai persiskirsto.

 

– Kaip švenčiate gimtadienį?

 

– Na kaip pavyzdys, šis mano 32-asis gimtadienis buvo visiškai pakoreguotas mano dukrytės Amelijos. Planavome vakarienę su draugų šeimyna, o nieko nesigavo, nes apsirgo mažoji ir savo gimtadienį „atšvenčiau“ slaugydama ir gydydama savo vaiką. Štai ką noriu pasakyti apie pasikeitusius planus ir gyvenimo ritmą, gimus vaikui.

 

– Kuo praėjęs gimtadienis buvo įsimintinas?

 

– Praėjęs gimtadienis buvo įsimintinas tuo, kad ji atšvenčiau labai smagiai ir linksmai Azerbaidžane, dideliame restorane, su daug maisto, šokiais ir galinga muzikine programa. Net neįtariau, bet pasirodo tuo metu jau laukiausi, gal todėl tas gimtadienis buvo toks smagus ir pakylėtas, nors lyg nieko ypatingo ir neįvyko, – prisiminė Reda.

 

– Matyt, pasąmonė, jau kuždėjo smagias naujienas, kurias netrukus sužinojau, po gimtadienio išskridus į Bankoką.

 

– Kaip įsivaizduojate savo vaiko būsimą gimtadienį?

 

– Dar sunku įsivaizduoti, bet džiugu, kad Amelija gimė liepos 12 d. Tai pats vidurvasaris, todėl, manau, kad jos pirmąjį gimtadienį švęsime savo namuose, lauko terasoje ar pievoje. Turėsime daug vaikiškų skanumynų, galbūt kelis įdomius personažus, kurie linksmins vyresnius Amelijos draugus ir, žinoma, didžiausia, ko gero, šventė bus tėveliams. Kai savo gimtadienių nebesureikšmini, pradedi ypatingus organizuoti savo vaikams.

 

– Gimtadienio neįsivaizduojate be…

 

– Savo artimiausių ir mylimiausių žmonių. Juk viską aplink kuriame mes – žmonės.