Pagrindinė teksto nuotr. Septynioka rugpjūčių nuotr.
Tinklaraštininkė Donata Juškė ne tik augina du savo kūdikius – sūnų Leoną ir blog‘ą Ponas Leronas, bet randa laiko ir stiprioms socialinėms iniciatyvoms. Viena iš jų – „Mes visos stiprios“. Veikli moteris fotografijomis ir istorijomos nori atskleisti, kad Cezario pjūvis – jokiu būdu ne silpnumo ženklas ir dėl to negalima savęs smerkti. 
„Džiugu, kad realybė yra tikrai kitokia. Projekto „Mes visos stiprios“ dalyvėms Cezario pjūvio operacija buvo padaryta dėl labai rimtų priežasčių. Man asmeniškai labai smagu, kad šio projekto dėka galėjau susipažinti su tiek šaunių mamų! Tiesa, surinkau ir labai atsakingą, draugišką komandą, kuri prisidėjo prie šio projekto.

Donata Juškė (viduryje). Donata Juškė (viduryje).

Fotosesija vyko žaidimų kambaryje  „Zebriuko namai”, Slengiuose, tad visi jautėmės kaip namuose tik su daug vaikų,  o fotografėmis  „Septyniolika rugpjūčių” bei  „Maža Bitutė photography” teko nelengvas iššūkis –  nufotografuoti tiek mamų ir vaikučių per labai trumpą laiką ir išgauti kuo geresnius kadrus. Oi, buvo ir juoko, ir ašarų, ir gaudynių”, – pasakoja projekto iniciatorė.
Prie šio socialinio projekto prisidėjo ir vizažistės Inga iš Makeup Secret by Inga, Alina Kasperavičienė, Silvija iš Silvija MUA Make up & Hairstyles bei Lina iš Lina Ru Makeup‘as. Per trumpą laiką, pasunkintomis sąlygomis išgražino visas mamas! Makiažai buvo daromi ir su trumpomis pertraukėlės, nes tai vaikutis kur verkia ir ieško mamos, tai kažkuris nori valgyti ar nori būti tik ant mamos kelių. Mamos buvo labai laimingos (juk vis diena kitokia ir rutina sugriauta????).
Pagrindinė projekto “Mes visos stiprios” mintis : Cezario pjūvio randas – pats svarbiausias ir gražiausias randas moters kūne. Tai randas, kuris atspindi naujos gyvybės pradžią, naują gyvenimą. Nereikia išskirti ar pabrėžti kaip gimė vaikas. Gimimas jau savaime yra stebuklas. Mes esame visos stiprios, nes esame mamos. Gi neveltui  yra sakoma: “Kokios tavo super galios? – Aš esu mama”.
Kviečiame susipažinti su projektu artimiau!
  Maža bitutė photography nuotr. Maža bitutė photography nuotr.
Labai džiaugiuosi, kad pavyko šiam projektui surinkti tiek daug mamų. Tiesa, jų buvo daug daugiau nei mes fizižkai galėjome priimti. Patikėkite lengva tikrai nebuvo. Kas įdomiausia, kad ieškant mamų vos ne visos susitariusios aiškino, kad jos nėra modeliai ir pan. Bet aš ir neieškojau modelių. Ieškojau natūralumo, tikrumo! O pamačiusi gyvai mamas galiu drąsiai sakyti, kad jos ne tik visos stiprios, bet ir visos labai gražios.
Septyniolika rugpjūčių nuotr. Septyniolika rugpjūčių nuotr.
 Dviejų šaunių berniukų (Rojus 4metai ir Deimantas 1m.4mėn.) mama Elina džiaugiasi, kad abu berniukai gimė ta pačią dieną – liepos 1d. Mamai Cezario pjūvio operacijos abiejais atvejais buvo atliktos dėl dinginėjančių vaikučio tonusų.
Septyniolika rugpjūčių nuotr. Septyniolika rugpjūčių nuotr.
Gretai (26m., dukra Eivė, 6mėn.) buvo atlikta iš anksto suplanuota Cezario pjūvio operacija. Jai operacija buvo atlikta dėl prie šai buvusios miomos operacijos. Gydytojai neleido gimdyti pačiai, nes tai buvo pavojinga mamos gyvybei.
foto 13
Maža bitutė Photography
Mama Natalja (29m., sūnus Konstantin 8.5 mėn.) iki šiol su dideliu jauduliu prisimena savo situaciją. Cezario pjūvio operacija buvo atlikta, nes vaikutis buvo daugiau nei 12 val. be vandenų, pradėjo dusti ,o kaklelis nesivėrė net su skatinamųjų pagalba. Tad gydytojai nusprendė greitai daryti operaciją. Po 30 min mama galėjo pamatyti sūnelį, aišku, tik porai sekundžių,nes, kaip teigė gydytoja, jis buvo nusilpęs. Mama teigia, kad sūnus atnešė begalinę laimę į jos ir šeimos gyvenimą.
Septyniolika rugpjūčių nuotr. Septyniolika rugpjūčių nuotr.
Dukra Gabija (5metai) vis nesitraukė nuo mamos Mildos (31m.) visos fotosesijos metu. Fotografė Aistė tiesiog vos spėjo gaudyti kadrus. Mama Milda pasakojoja, kad jai gimdymas prasidėjo 35 savaitę ir mergytė pirma ėjo ranka, todėl gydytojai nusprendė iškart daryti Cezario pjūvio operaciją. Pas Mildą matosi du randai. Deja, po CP jai pradėjo augti auglys ant pjūvio vietos. Po operacijų praėjo jau 5 metai ir abi, tiek mama, tiek dukra jaučiasi puikiai.
Mes visos esame stiprios! Ponas Leonas drąsiai griauna mitą, kad Cezario pjūvio operacija atliekama tik silpnoms mamoms ir labai dėkojame visoms mamoms, kurios sutiko dalyvauti! Jūs turite patį gražiausią gyvenime randą.