Kai diena ir vėl prasidėjo 5 valandą ryto… Pavargusios, atradusios kavą vėl ir vėl iš naujo… Kai ir vėl viskas ne taip. Su šypsena neriam į dar vieną motinystės kupiną dieną – kaip tai pažįstama, ar ne!?
Mielosios  mamytės,  norime pranešti, kad penktąjį savo gyvavimo sezoną pasitinkame su nauju šūkiu  –„Įkvepiančiai motinystei“. „Auginu su pasaka“ laikas baigėsi, dabar dirbsime tam, kad Jūsų motiniškos dienos būtų šviesios, jaukios ir įkvepiančios.
O tai darysime ne vieni, o su šauniu www.musumazyliai.lt projektu!
Tad šiandien su didžiuliu džiaugsmu pristatome mūsų bendrą projektą „Myliu save!“, kuris truks 12 mėnesių.
Neretai, gimus mažyliui, pamirštame save. Kad esame ne tik mamos, bet ir moterys. Kartu su www.musumazyliai.lt ambasadore Lina  ieškome dvylikos mamyčių, kurioms stebuklingai padėsime prisiminti, kad „laiminga mama – laiminga visa šeima“. Kartu keisimės. Išmoksime. Atrasime. Įkvėpsime. Dalinsimės. Pamatysime save iš naujo. Pamilsime. Būsime.
Akimirkomis bei Jūsų istorijomis dalinsimės spaudoje.
Norinčias dalyvauti projekte kviečiame registruotis: siųskite savo nuotrauką ir trumpą aprašymą/pasakojimą, kodėl norite dalyvauti adresu: dalyvauju@musumazyliai.lt (atrinktas mamytes informuosime asmeniškai).
Lai kiekviena diena būna laimingos mamos diena!
Su meile,
Lina ir Laura