Mamuradijas.lt

Akvilės RAZAUSKIENĖS (Razauskai Photography) nuotr.

2018 rugpjūčio 9 d.
Trečiadienio vakarą žinomos ir socialiai aktyvios moterys rinkosi į labdaringą šventę.  Jas suvienijo noras padėti akies vėžiu sergančiam 10 mėnesių mažyliui Martynui. Vakaro metu moterys ir jų atžalos ne tik produktyviai leido laiką, bet ir surinko 1245 eur vaikučio gydymui  Šveicarijoje.
4L2A2411
Iš kairės: „Minimukų namukų“ savininkė Ina Zinkevičienė, „Mamų unijos“ įkūrėja Eglė Melinauskienė ir vakaro vedėja Irūna Puzaraitė-Žvagulienė.
„Minimukų namukų“ ketvirtasis gimtadienis atvykusioms viešnioms buvo ne tik prasmingas, bet ir malonus: vaikų laukė Elzos ir Anos programa, begalės dovanų, Liucinios Rimgailės kepyklėlės „Liu patty“ skanėstai bei tortas, neribotos šėlionės žaidimų kambaryje bei fotografuojanti mašina. Atvykusios šeimos taip pat galėjo profesionaliai įsiamžinti pas fotografę Akvilę Razauskienę („Razauskai Photography“).
4L2A2669
„Minimukų namukų“ personažai: Ana, Elza ir linksmasis pakalikas.
Į renginį atvyko ir žinomos moterys – Renata Jampolskė, Baiba Skurstene, Liucina Rimgailė, Karolina Kriukelytė-Slavinskienė, o jam dirigavo Ineta Puzaraitė-Žvagulienė.
4L2A1996
Renata Jampolskė.
4L2A2299
Baiba Skurstene-Serdiukė su sūnumi. „Pono Baliono“ šventinis dekoras.
„Mamų unijos“ įkūrėja Eglė Melinauskienė ir renginio sumanytoja, „Minimukų namukų“ savininkė Ina Zinkevičienė džiaugiasi, kad jas supa tiek daug gerų žmonių, kurie ne tik aukojo pinigėlius mažyliui Martynui, bet ir neatlygintai prisidėjo prie šios kilnios šventės.
4L2A1889
Liucina Rimgailė.
„Esu labai laiminga. Ši surinkta suma – gera pradžia ir puikus įrodymas, kiek daug galime suvienydami jėgas. Be galo smagu, kad turime tokius šaunius partnerius, kurie sukūrė tokią gražią šventę norėdami padėti Martynui. Ačiū “A management” komandai, kad svajonės tapo realybe.”

"Party Inbox" šventinis dekoras ir "Liu Patty" desertų stalas. „Party Inbox“ šventinis dekoras ir „Liu Patty“ desertų stalas.

Mažyliui Martynui nebūtų pavykę surinkti pinigėlių ir be “Party Inbox”, “Pono Baliono” šventinio dekoro, lengvų “Spoon to the moon” užkandžių. Prisidėti kviečiame ir jus!
4L2A2660
Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su dukra Barbora.
Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“
 Sąskaitos Nr. LT77 7300 0101 4079 5625
 Paskirtis: Martynas
Bankas – Swedbank
Įm. kodas: 302288579
BIC – HABALT22
Paypal:egle@mamuunija.lt
4L2A2433
TV serialų aktorė Karolina Kriukelytė-Slavinskienė ir „Minimukų namukų“ savininkė Ina Zinkevičienė su vaikais.