Mamuradijas.lt

Mes išbandėme šią pramogą ir tai, mano nuomone,  tikrai pati geriausia dovana visai šeimai. Dažnai mums, tėvams, pritrūksta išmonės sugalvoti, ką veikti su vaikais, o užduočių dėžutėje pilna veiksmo, kuris bus įdomus ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiems.

Visam mėnesiui mums jos neužteko, nes kaip suprantu, jos kuriamos vis kitokios tematikos kas mėnesį. Vyresnėlė jau per pirmą vakarą norėjo išbandyti viską, kas buvo jos turinyje. Nors dėžutė subalansuota vaikams nuo 3 metukų, mūsų mažylė Aurėja (1,5 m.) taip pat neliūdėjo…Aišku, labiausiai patiko viskas, kas buvo su lipdukais. O užduotys labai įvairios: nuo klijuočių, karpinių, iki konstavimo, pasaulio pažinimo…Viduje slepiasi ne tik jos, užduotys, bet galite rasti ar knygelę, ar žaisliuką, o mes dar radome ir liofilizuotus braškius batonėlius, kurie sužavėjo mus visas 😊

Patys kūrėjai atvirauja, kad vienai užduotėlei sukuri reikia apie 4,4 eur, bet laikas kurį jūs praleidžiate su vaikais juk neįkainojamas? 😊 O kas gi kuria tokius nuostabius dalykus?

„Augindami dvi nuostabias mergaites ir laukdami trečiosios, mudu su vyru supratome, kad tai, ką vaikai gaus namuose lydės juos visą likusį gyvenimą. Itin vertiname žaidimų laiką, nes tuomet ne tik ugdome fizinius įgūdžius, bet stipriname tarpusavio ryšį bei pasitikėjimą vieni kitais. Dėl šios priežasties branginame laiką praleistą su vaikais ir stengiamės, kad jis būtų kokybiškas”, – taip prisistato „Užduočių dėžutės” šeimyninis duetas.

O kas gi slepiasi šioje dėžutėje?

UŽDUOČIŲ DĖŽUTĖ – tai projektas, kuriuo siekiama padėti tėvams praleisti daugiau kokybiško laiko su vaikais, ugdyti ir lavinti mažuosius bei užmegzti glaudesnį bendravimą su jais. Kiekvieną mėnesį yra ruošiamos temines dėžutes, kuriose rasite lavinamąsias užduotis su joms reikalingomis priemonėmis, žaisliuką ar knygelę, idėjas šeimos laisvalaikui ir, žinoma, nuolaidų ir dovanų.

UŽDUOČIŲ DĖŽUTĖ sukurta 3-6 metų vaikams.

„O dar labiau ją skyriame tėvams, kuriems rūpi jų vaikai ir jų ugdymas, bet yra pernelyg užimti, kad galvotų vis naujų užduočių ir ieškotų vis naujų priemonių kūrybiškumui ugdyti. Taigi, mes viską pagalvojome už jus”, – pasakoja kūrėjai.

https://www.uzduociudezute.lt/