Mamuradijas.lt
Pavasaris – naujovių metas: pildome spintos turinį gėlėtomis suknelėmis, nuotaiką keliančiais papuošalais, pasidažome ryškiu lūpdažiu, o vartydamos žurnalus vis klausiame savęs, ar jau metas pasiryžti šukuosenos pokyčiams. Plaukų stilistas Evaldas pataria atsižvelgti į vyraujančias plaukų kirpimo tendencijas, tačiau pernelyg neekspermentuoti, verčiau pasikliauti profesionalu ir derinti tai, kas tinkama prie veido, odos bei akių spalvos. 

 

Ar tiesa, jog egzistuoja tam tikri plaukų kirpimai, šukuosenos ar spalvos tinkamos konkretiems metų laikams/sezonams? Pavyzdžiui, šukuosena vasarai ar rudeniui?
Taip, kiekvienais metais, tam tikriems sezonams pristatomos madingiausios spalvos ir kirpimai. Šukuosena derinama prie veido formos, spalva – atsižvelgiant į akių spalvą, odos atspalvį.
 
Kokios šios pavasario plaukų spalvų bei kirpimo tendencijos? Kas madinga ir ko vengti?
Šiems metams siūlomos kontrastuojančios ir ryškios spalvos, pvz.: šilto atspalvio spalva kontrastui išgauti derinama su  šalto atspalvio spalvomis. Blondinėms rekomenduojamas rožinis atspalvis. Tendencija  tampa trumpi kirpimai, madinga sunki kirpimo linija ilgesniems plaukų kirpimams. Kirpčiai – visada madingi, skiriasi tik jų forma, ypač populiarėja „neužbaigto-netvarkingo“ kirpimo kirpčiukai.
 
Kaip manote, kas svarbiau: būti madingai ir sekti naujoves ar pasitikėti plaukų stilistu ir derinti spalvą bei kirpimą prie veido bruožų ar odos spalvos? Galbūt įmanoma visa tai suderinti?
Visada reikia pasitarti su savo plaukų meistru. Svarbu neprasilenkti su realybe, kadangi Jūsų išsivaizduojama spalva ar kirpimas gali visai netikti nei pagal Jūsų veido formą nei odos spalvą. Stengtis rasti kompromisą  ir nebijoti naujovių. Renkantis spalvą ir kirpimą pagalvokite kokį darbą dirbate, ar Jums bus patogu su naujaja šukuosena.
 
Ko palinkėtumėte mamoms pavasario proga? 🙂
Nepamirškite savęs, mamos, nes mama turi būti pati gražiausia!