Beveik kiekviena mama susiduria su šia problema. Organizmas nusilpsta, hormonai šokinėja, o gyvenimo ritmas kardinaliai keičiasi. Pirmuosius mėnesius moterys patiria daug išgyvenimų, tad visa tai atsiliepia ne tik jos vidinei būsenai, bet ir jos išvaizdai. Plaukai kartais tiesiog kuokštais slenka, visi namai pilni plaukų, net nekalbu apie vonios kambarį…ir baisiai nerimauji, kas bus, jei taip toliau intensyviai jie slinks. O juk plaukai, mūsų moterų, vienas didžiausių grožio akcentų.
Pati daug domėjausi priemonėmis ir tikrai nemažai išbandžiau. Vienos daugiau, kitos mažiau padėjo. Ne paslaptis, kad pati daugelį metų dirbau grožio srityje, tad apie tai išmanau tikrai nemažai.
Gėriau ir visokias tabletas, skatinančias plaukų augimą…bet tiesa pasakius, jokio pagerėjimo. Ir apskritai nemanau, kad tai yra labai sveika…Be to, skatina plaukų augimą ne tik ant galvos. Tad nemėtikit pinigų ant tų brangių tablečių.
Pirmiausia pradėjau tepti kokoso aliejumi, tai tikras atradimas. Plaukai sustiprėjo, tapo švelnesni ir spindėti pradėjo. Dažnai einu miegoti užsitepus ant plaukų jį, arba prieš plaunant galvą porą valandų pavaikštau susirišusi į kuoduką. Tad tikrai rekomenduoju įsigyti natūralų bei nerafinuotą kokoso aliejų.
Kas tikrai tikrai padeda, tai KC Bio Balancing tonikas. Jį reikia įtrinti prieš einant miegoti, bet tai daryti reikia labai tikslingai ir kasdieną, na jei norime greitų bei gerų rezultatų. Man, mano pažįstamų ratui labai padėjo, tad labai rekomenduoju. Tai bene geriausia priemonė nuo plaukų slinkimo.
Išbandžiau ir plaukų kaukes, „Faberlic“ firmos yra superinė, 2-3 kartus per savaitę palaikau ant šlapių plaukų 10-15 min. Ir išskalauju. Kaukė labai nebrangi, bet rezultatai – akivaizdūs. Ji tiesiog sutvarko pažeistus plaukus.  Na, o galiukus siūlau tepti savo mėgstamu aliejuku (aš naudoju italų gamintojo „artego“ argano aliejų), kad nesišakotų, būtų tvarkingi bei gražūs.
Bet galų gale svarbu ne tik naudoti tinkamas priemones, bet reikia ir maitintis sveikai bei visavertiškai, juk plaukų augimui reikia vitaminų. Ir, aišku, mūsų geros nuotaikos bei nusiteikimo, mažiau streso ir daugiau šyspenų veide.

12894382_10208146989899708_234216661_o