Mamuradijas.lt
Mama ekspertė Sandra Šaliamoraitė Kraujelienė
Išrinkti pirmuosius batukus mažyliui – tikras iššūkis mamai! Šiais laikais, kai pasiūla yra milžiniška, medžiagų ir gamintojų pasirinkimas stulbinantis – tikrai gali apsisukti galva. Renkantis pirmuosius batus neturėjau jokio žmogaus iš kurio galėčiau sulaukti patarimo – draugių vaikai arba jau seniai mokyklinio amžiaus arba visai kūdikiai.

 

Prieš pradėjusi batukų paiešką turėjau du tikslus – natūrali medžiaga ir kuo mažesnis svoris. Į paskutinę vietą nustūmiau batų dizainą galvodama apie savo vaiko pirmųjų žingsnių patogumą ir lengvumą. Pasirodo – viską įmanoma suderinti. Ilgai ieškoti man nereikėjo, nes visus šiuos kriterijus atitiko Gucio batukai, kurie mane sužavėjo ne tik savo parametrais, bet ir papirko išvaizda.

 

Gucio batukai yra siuvami iš minkštos verstos odos ir gali būti avimi net ant nuogos kojos, kas labai aktualu vasaros laikotarpiu, kai mano mažylis baisiai nemėgsta dėvėti kojinių, o pėdos linkę prakaituoti. Puikiai tinka kaip pirma avalynė tik pradėjusiam vaikščioti vaikui, nes turi sutvirtintą užkulnį, supinatorių paduke ir „Sveikos pėdos“ apdovanojimą, tad puikiai atitinka ortopedų keliamus reikalavimus.

 

Kas dar sužavėjo mane – tai jų išvaizda, jau turbūt vizitine kortele tapę geltoni padukai ir raišteliai. Patiko tai, kad nors siuvamas yra tik vienas modelis, bet galima rinktis iš gausios spalvų gamos ir net tris batukų tipus – su mažomis skylutėmis, didelėmis ir be jų. Tai puikus pasirinkimas mylimą batų modelį dėvėti ne tik vasarą, bet ir vėsesnį rudenį. Tikrai žinau, kad jų turėsime dar ne vieną porą.
Šiems batams aš skiriu 10/10 balų įvertinimą!