Lauros Mazalienės tekstas
Akvilės Razauskienės nuotraukos
Viršelyje heroję papuošė „MK DRAMA QUEEN“
Fotosesijos rūbai iš „ROBI AGNESS“
Patriciją į pokalbį atlydi kol kas dar jauniausias Gadžijevų šeimos narys Ajus. Mažylis greitai įsitaiso prie stalo – juk smalsu, ką papasakos mama, todėl kurį laiką jo nevilioja net žaidimų aikštelė. O mūsų viršelio herojė dėl to nė kiek nesijaudina ir jaukiai pradeda pasakoti apie antrojo vaikelio laukimą.
„Kodėl tik dabar? – patikslina mano klausimą. – Matyt, turėjome išlaukti savo meto. Spėjau jau pasiilgti ir sauskelnių, ir kitų lėliukų vargų. Mano vyras išvis svajojo apie du gimdymus po du vaikus. Gal ir gerai, kad toks scenarijus nepasitaikė“, – meiliai žvelgdama į sūnų šypsosi pašnekovė.
 „Ali šokoladinės“ bendrasavininkė atvira: antrasis nėštumas visai kitoks. Šįkart žinomą moterį kamavo ir miego trūkumas, ir pykinimas.
„Pirmi trys ar net keturi mėnesiai, sakyčiau, buvo net ekstremaliai sudėtingi. Tikrai patyriau šoką, nes negalvojau, kad nėštumai gali šitaip skirtis. Bet sulaukus penkto mėnesio išvykome kelių mėnesių atostogų ir jėgos, rodos, sugrįžo į senas vėžias.
Daugeliui įdomu, ar nebuvo baisu keliauti su automobiliu po Europą, tačiau aš įsitikinusi, kad viskas slypi mūsų galvose. Kokia nėščioji norėsi būti, tokia ir būsi.
Kai laukiausi Ajaus, nuolat lėkiau, tiesiog norėjosi būti aktyviai. O dabar esu ramesnė. Be proto myliu laiką namuose su savimi, šeimos nariais.“

4L2A4735

Nors šįkart laukimas prasidėjo kiek sunkiau, moteris džiaugiasi, kad nežinomybės, skirtingai nei pirmąjį kartą, beveik nebuvo jokios. Nors Patricija galvojo, kad laikui bėgant daug dalykų prisimiršo, tačiau nėštumo metu prisiminimai ir jausenos sugrįžo jau pažįstamu pavidalu.
„Dabar laukiu naujojo šeimos nario labiau atsipalaidavusi, neleidžiu sau galvoti apie jokius blogumus. Nors aplinkoje girdžiu daug nesėkmingų nėštumo istorijų, bet stengiuosi jų arti neprisileisti.
Kas dar kitaip? Galbūt laukdami Ajaus su Ali labiau ėjome iš proto, bet tik todėl, kad viskas buvo nauja, nepatirta. Jokiu būdu negalima sulyginti dviejų nėštumų. Antrojo kūdikio irgi labai laukiame, tik dabar viskas kiek santūriau, tyliau, džiaugiamės savųjų rate.“
Patricija su šypsena pasakoja, kaip įsivaizduoja pirmąjį visų keturių šeimos narių susitikimą: juk tuo metu vyraus gražiausios metų šventė. Dukra arba sūnus Gadžijevų šeimoje turėtų gimti tarp Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų.
Ajus tuo metu mamai primena, kad reikia pasidžiaugti ir Kudle (šeimos auginamu šuniuku, red.), nes tądien, kada vyko pokalbis, buvo jos 1-asis gimtadienis.
„Man visada šeimos pilnatvė asocijavosi su keliais vaikais. Du turi būti mažiausiai. Ir šioje vietoje labiausiai galvoju apie Ajų, kaip jam bus smagu ir gera augti. Jau dabar jis labai laukia lėliuko, tad tikiu, kad viskas bus šaunu nuo pirmųjų dienų. Noriu su jais tupėti namuose ir džiaugtis, kad juos turiu. Ir dar, aišku, mūsų Kudlė. Skamba viskas lyg idilė.“

 

VISĄ INTERVIU SKAITYKITE NAUJAUSIAME „ĮKVEPIANČIAI MOTINYSTEI“ LEIDINYJE.

virselis_4