toko
Ortopediniai bateliai vasarai: kokius kriterijus turi atitikti ir kaip išsirinkti tinkamus?
gegužės 14, 2017  |  By:   |  Aktualu  |  Comments are off
 Mamuradijas.lt
Pagaliau pavasaris ne tik mūsų širdyse, bet ir už lango! Šis savaitgalis tikriausiai ne vieną mane privertė susirūpinti: o kaipgi aprengti mažylę, kokius batus auti, reikia kepurės ar ne? Ir visgi į Vingio parką išsiruošėme su puikiomis nuotaikomis ir vėjui draugiškomis kasomis!
Geriausias spintos atradimas – „Toko“ basutės. Paskutįkart jomis džiaugėmės prieš gerą mėnesį, kada ilsėjomės Kipre ir buvau jas visai pamiršusi, o šiandien streso apimta puoliau kuisti spintą ir ieškoti pėdučių atgaivos.
Kodėl šįkart kalbu apie TOKO? Mūsų mažylė turi šiokių tokių ortopedinių problemų, tad madų šou iš Zaros, bent jau kas liečia avalynę, mes seniai pamiršome. Specializuotose parduotuvėse tokios ortopedinės basutės labai brangios, o nešios jas vaikutis vos vieną sezoną, tad nesinori išlaidauti, bet suvoki, kad čia nepataupysi, o ir daikto nori gražaus…
Ir štai kaip iš aklai vištai grūdas po akimis pasirodo „Toko“ batelių puslapis, kuriame pristatomi RANKŲ DARBO bateliai/sandaliukai, gaminami iš natūralios odos, kas apsaugo pėdutes nuo prakaitavimo.

toko1

Batukai atitinka visus, ortopediniams batukams, keliamus kriterijus: turi specialiai išformuotą vidpaduką (dar kitaip vadinamą – supinatorių), kuris išlaiko taisyklingą fiziologinę pėdutės padėtį. Turi tvirtą užkulnį, kuris stabilizuoja čiurnos sąnarį, kad virstanti vaiko pėdutė ne taip greitai nunešiotų batą į vidų. Taip pat batukų pado vidurinė dalis yra lanksti, kuomet vaikas naudodamas savo svorį pasistiebia, batukas turi lengvai lankstytis.
Sandaliukai labai lengvi, pora batelių sveria vos 300 g. Pasak specialustų, kuo bateliai lengvesni, tuo eisena – taisyklingesnė. Padukas neslysta, todėldrąsiai galima šiuos batelius rinktis kaip pirmuosius.
Dažniausiai iškylantis klausimas: kaip išsirinkti tinkamą batukų dydį? Su TOKO viskas labai paprasta, nes jie siuvami ir žymimi pagal vidpadžio ilgį. Rekomenduojama pamatavus vaiko pėdutę, rinktis 0,5 arba 1 cm didesnius batukus, nes batukuose vaiko pėdutės turi jaustis laisvai ir tureti vietos augti. 
Kaip atsirado TOKO? Ogi motinystės dėka.Nuostabi mama Ieva neradusi savo sūnui nebrangių, bet patikimų batelių, juos surado Lenkijoje ir pasiūlė kitoms mamoms! J Mūsų šeimyna siunčia nuoširdžiausiai rekomendacijas! :)

Mamu-baltas-CMYK

Apie autorių :

Komentarai .