Mamuradijas.lt
Laura MAZALIENĖ
Itališka vakarienė, burnoje tirpsantis tortas, brangiausia mama, mylimiausias vyras ir nuo šiol didžiausias gyvenimo džiaugsmas – pirmagimis sūnus. Toks gimtadienio scenarijus laukia šiuo metu Italijoje įsikūrusios ir motinyste besidžiaugiančios atlikėjos Oksana Pikul-Jasaitienės.
Šiandien, sausio 10-ąją, ji mini 32-ąjį gimtadienį. Neseniai mama tapusi žinoma atlikėja neslepia, kad gimtadienis jai yra laukiama ir ypatinga šventė. Tačiau šiemet ji bus kitokia. Aišku tik tai, kad ne mažiau laukiama ar ypatinga… O ir spindinčios moters akys tarsi išduoda „Nuo kūdikio gimimo viskas gyvenime tapo labiau prasminga ir stebuklinga“.
„Visada per savo gimtadienį jaučiuosi puikiai, ypatingai, pakiliai. Šiais metais savo šventę praleisiu su šeima, kurie ruošia staigmenas. O svarbiausia – su jais labai gera kartu“, – Mamuradijas.lt portalui atskleidė O. Pikul-Jasaitienė.
Pasak Oksanos, ypatingų švenčių virtinė prasidėjo su Šv. Kūčiomis, Šv. Kalėdomis. Ir nepaslaptis, kad to kaltininkas beveik pusės metukų atlikėjos ir krepšininko Simo Jasaičio pirmagimis Dominykas.
„Visuomet sveikindavau savo mamą gimimo dienos proga, nes jai tai įsimintina ir svarbi diena. Po sūnaus gimimo tą prasmę suvokiau dar stipriau“, – šiltai atvirauja dainininkė.
„Gimtadienis man gražiausia diena, kupina pozityvių emocijų. O sau tenoriu palinkėti sveikatos, pozityvumo ir sėkmės planuose, kurie susiję su šeima, gyvenu,  artimaisiais“, – priduria Oksana.
Paprašius pasvojoti, kokios dovanos atlikėja norėtų sulaukti iš sūnelio Dominyko, moteris atsako vadovaudamasi žmogui svarbiomis vertybėmis: „Apsikabinimo, bučinio ir žodžio „Myliu“!”

 

Miela Oksana,
Mūsų kolektyvas sveikina Jus su nuostabiu laikotarpiu Jūsų gyvenime! Linkime daug daug  drugelių sparnais atkeliaujančių nuostabių akimirkų, šiltų it vasaros brizas vaikiškų bučinių ir jaukios it žvaigždėtuose vakaruose paskendusios meilės savijautos! Laiminga jau esate, tegu tai tęsiai ilgai ilgai!

Photo Alibi photography.Oksana Pikul-Jasaitienė. Photo Alibi photography.