Pavasaris, šilti orai, atlapoti skvernai ir…Netikėtai mane aplankė sloga.  🙂 Ir ne bet kokia, o ilgai besitęsianti bei stipresnė nei bet kada gyvenime. Nesu iš tų žmonių, kurie dažnai serga, o jei tenka susidurti su sloga, tai toji draugystė tetrunk vos kelias dienas. Kitaip tariant, sloga mano gyvenime vargiai egzistavo…Pasitaisysiu, iki nėštumo. 🙂 🙂 🙂
Šįkart teko pasikankinti tikrąja to žodžio prasme. Varvanti nosis, skaudanti gerklė ir ausis, pakimęs balsas ir galvos skausmas bei minimaliai pakilusi temperatūra… 🙁 Pirmas vaistas – garų vonelė, druskos vanduo ir „Gelomyrtol“. Visas kompleksas pamažu padėjo veikti, bet niekas kitas taip gerai neatkimšo nosies, kaip…ALYVUOGIŲ aliejus.
Draugė man iškart, sužinojusi apie mano slogą, rekomendavo tapti šnerves su juo. Tačiau aš eilinį sykį skeptiškai pažiūrėjau į visus aliejinius reikalus. Ir tik praradusi viltį, pabandžiau. Rezultatas mane labiau nei nustebino!!! Patepi ir jauti, kaip palengva atgauni kvėpavimą…Nerealu!
Nežinau, ar būtų pavykę pasveikti vien tik naudojant alyvuogių aliejumi, bet, kad jis stipriai prie to prisidėjo – net neabejoju.
Taigi slogą naikinti patariu: su garų vonelėmis, galima šildyti druską keptuvėje ir po to pilti į kojinę ar spec. maišelį ir taip pašildyti gerklę, druskos vanduo – ginčytinas dalykas, man nevisada padeda, ir „Gelomyrtol“ bei misteris alyvuogių aliejus.
Neapleiskite šito reikalo, kitaip po draugės slogos, sulauksite svečiuose sinusito… 🙂
Linkėjimai likimo draugėms,
Laura 🙂