Akvilės Razauskienės/ Razauskai photography nuotraukos

Mėgautis grožio procedūromis kartu su savo atžalomis – tokią priveligiją nuo šiol siūlo nauja edukacinė erdvė visai šeimai „COZY CUTS & BEAUTY”. Kol mamai bus kuriamas makiažas, mažosioms viešnioms – siūloma išbandyti piešinius ant veidukų, o jei tądien mėgausitės manikiūro paslauga – mergaitės galės pasigražinti nagus vaikiškais lakais. Tėčiai ir sūnūs taip pat nebus pamiršti – jų laukia kirpimo ir masažo paslaugos bei šauni edukacinė-pojūčių erdvė vaikams.

„COZY CUTS&BEAUTY“ GROŽIO STUDIJA ŠEIMAI.

Inovatyvaus projekto sumanytojos Eglė Aukškalnienė ir Marta Paliukienė abipusiai tvirtina, kad tokios studijos poreikis gimė iš asmeninės patirties. Pačios tapusios mamomis ne kartą savu kailiu patyrė, kaip sunku nepamiršti savęs, kai aplinkoje tam nėra jokių palankių sąlygų. Be to, jos norėjusios sukurti tokią erdvę, kurioje grožio procedūros nebūtų derinamos su išmaniosiomis technologijomis, tad čia nerasite televizoriaus ekranų, planšetinių kompiuterių. Priešingai – vaikai skatinami artimiau susipažinti su gamtos detalėmis, mokytis tvarumo principų.


„COZY CUTS&BEAUTY“ įkūrėjos – Eglė Aukškalnienė ir Marta Paliukienė.

 „Tris metus turime veiklą su moterimis – besilaukiančiomis ir auginančiomis vaikus, todėl ne tik iš savo patirties, bet ir bendraujant su kitomis moterimis gimė ši idėja. Moterys sportuoja, eina į renginius, mokosi, keliauja kartu su vaikais – ar galėtų būti ir grožio vieta, kur galima ateiti su vaikais ir jie nenuobodžiaus? Atsakėme, kad tikrai taip.  Ir pabandėme tai įgyvendinti“, – idėją pristato viena iš studijos įkūrėjų Eglė Aukškalnienė.

Verslininkės pabrėžia, kad dabartinė situacija grožio srityje nėra draugiška moterims, susilaukusioms mažylių: laiką reikia itin planuoti, sudėtinga koreguoti planus,  jaučiama įtampa, kada paslaugą užsisako klientė, savo atžalą palikusi artimiesiems ar auklei, o ir dažniausiai meistrai atsisako priimti mamas su vaikais, nes standartinė paslaugos suteikimo trukmė išsitęsia, o aplinka nėra pritaikyti vaikams.

„COZY CUTS & BEAUTY” bendrasavininkės Eglė ir Marta siekia pristatyti visuomenei naują grožio kryptį, kurioje vaiko ir tėvų patirtis taptų įdomiai maloniu pojūčių laiku be streso.

„Mūsų grožio erdvė pirmiausiai yra saugi ir pritaikyta vaikams – kirptis, mokytis, žaisti. Erdvėje stengiamės kurti gamtos ir natūralumo pojūtį, tad ir tėvai gali visiškai atsipalaiduoti bei mėgautis laiku sau. Veikloje taip pat keliame sau iššūkį – stengiamės prisidėti prie mažesnio vartojimo ir gamtos saugojimo, procedūrų metu nenaudojame išmaniųjų ekranų vaikams, o sudominame juos kitomis veiklomis“, – grožio verslo išskirtinumą pristatė Marta Paliukienė.

Išskirtinės studijos šeimai atidarymas suintrigavo ir „Misis Lietuvą 2019” Gretę Brokienę, Ieva ir Simoną  Urbonus, „Vaflių namų“ vieną iš įkūrėjų Laurą Mazalienę, nuomonės formuotoją Bertą Garuckę bei daugelį žinomų mamų tinklaraštininkių.

Misis Lietuva 2019 Gretė Brokienė.

Šventinių pusryčių metu neuroedukatorė, grimo bei vizažo meistrė Laura susirinkusias viešnias pakvietė į įdomią grožio ir savęs pažinimo veiklą, o vaikai tuo metu smagiai laiką leido su Zumbini mokytoja.

Simonas ir Ieva Urbonai

Vilniuje Žvėryno rajone įsikūrusioje studijoje nuo šiol bus galima ne tik pasilepinti įvairiomis grožio procedūromis, bet ir išskirtinai praleisti laiką visai šeimai, įsitraukti į įdomias treniruotes. Šioje grožio oazėje taip pat bus galima pasikonsultuoti ir su įvairių sričių specialistais mitybos,  sveikos gyvensenos, koučingo klausimais.