Monika Račiūnaitė
Monika Račiūnaitė

Mamų radijas

 

Nors dar iki pavasario liko truputis laiko, modelio Monikos Račiūnaitės paprašėme prisiminti, kokie buvo jos praėję gimtadieniai ir koks galbūt bus artėjantis – balandžio 22 d. Žavioji Monika atskleidė, kad gimtadienis jai yra intymi jos ir mamos šventė, o prabėgusių metų gimimo diena jai buvo ypatinga dėl sūnaus Mykolo laukimo.

 

Ką Jums reiškia gimtadienio šventė?

 

Gimtadienio šventė, tai visų pirma mano ir mano mamos šventė.  Gimtadienio labai nesureikšminu, bet atėjus tai mano dienai vis dėl to apima šiokia tokia nostalgija. Keliom minutėm susimąstau apie savo egzistavimą ir trumpalaikiškumą. Dideliu greičiu praskrieja prisiminimai, ką esu nuveikusi per prabėgusius metus. Šiuo metu labai greit eina metai, bent jau man taip atrodo.

 

Kaip švenčiate gimtadienį?

 

Keletą metų daug keliavau po pasaulį. Mane supdavo vis nauji žmonės, naujos pažintys, kultūros, tad ir gimtadienį švęsdavau vis skirtingomis nuotaikomis  arba jo visai nešvęsdavau.  Labai retai rengdavau vakarėlius pulkui žmonių. Man gimtadienis yra intymus, tai tik mano ir mano šeimos šventė.

 

Kuo praėjęs gimtadienis buvo įsimintinas?

 

 Praėjęs gimtadienis buvo ypatingas tuo, jog šalia manęs buvo mano didžiausias stebuklas ir svajonė – sūnus Mykolas. Ir tada pagalvojau, kokia laiminga esu, tai didziausia mano gyvenimo dovana!

 

 Kaip įsivaizduojate savo mažylio būsimą gimtadienį?

 

Kadangi Mykolas yra gimęs vasaros gale, dar yra laiko pagalvoti. Iš anksto neplanuoju. Bet kad švęsim tai tikrai!:) Ir stengsimės, kad jam būtų įsimintina šventė.

 

 Gimtadienio šventės  neįsivaizduojate be…

 

Šiuo metu neįsivaizduoju gimtadienio be savo šeimos, artimųjų.