Mamuradijas.lt
Modelis Sotera Šveikauskaitė dėl mylimo vyro paliko išsvajotąją Šveicariją ir grįžo į Lietuvą. Čia ji sukūrė nuostabią šeimą ir šiandien džiaugiasi ne tik 7 mėnesių dukryte Arete, bet ir atrasta aistra – tinklaraščio kūrimu, kuris šiandien jau tapo didžiausiu tinklaraščiu mamoms Lietuvoje. Tiesa, jauna mama pabrėžia, kad ateities planuose – ne vienas mažylis: „Auginti ir mylėti vaikus labai gera.“
– Kaip dukrelės gimimas pakeitė tavo gyvenimą?
– Aretės gimimas kardinaliai pakeitė mums įprastą gyvenimą. Daug ko teko atsisakyti, prisitaikyti prie dukrytės ritmo, norų. Bet šis etapas man daug smagesnis ir mielesnis. Nėra didesnės laimės ir džiaugsmo matyti savo dukros šypseną, girdėti naujus jos garsus, matyti, kaip ji auga ir tobulėja. Man beprotiškai gera būti mama.

– Kas buvo sunkiausia per pirmąjį motinystės pusmetį?
– Nugalėti baimes, o jų buvo visokiausių: išgyvenau, kad mažylė gali uždusti, užspringti, neprivalgyti. Sunku buvo priprasti ir prie miego trūkumo. Kai augini pirmąjį kūdikį, kyla daug klausimų, tokia nežinomybė apima, bet, tikiu, kad, kai auginsiu antrąjį lėliuką, viskas bus daug lengviau.
Mes su vyru norime didelės šeimos, tad Aretė tikrai turės broliukų ir sesučių (šypsosi).
13578937_10208926453585813_921512832_n
Sotera Šveikauskaitė, Babyblog.lt tinklaraščio įkūrėja. Asm. alb. nuotr.
– O kokie džiaugsmai įsiminė labiausiai?
– Nereali palaima buvo tada, kai pirmąkart paėmiau dukrytę į rankas. Tai buvo kažkoks stebuklas. Niekad nemaniau, kad meilė gali būti tokia stipri. O juk ji dalis manęs!
Kasdien Aretei šimtus kartų sakau, kaip ją myliu, labai noriu, kad ji tą žinotų ir jaustų.
– Kaip gimė Tavo tinklaraštis Babyblog.lt? Ar tam įkvėpė dukra?
– Neveltui sakoma, vaikai – mamų mūzos. Ši idėja gimė netikėtai. Vieną rytą tiesiog ėmiau ir surašiau viską socialinio tinklo paskyroje, ką naudoju, kas verta rekomendacijų. Nepaslaptis, kad prieš pirkdama kokį nors produktą ilgai analizuoju jo sudėtį, jau ir draugės spėjo pastebėti, kad labai atidžiai viską renkuosi. Norėjosi patirtimi pasidalinti ne tik su draugėmis, bet ir su kitomis mamomis.
Vėliau atsirado ir tiklaraštis, kuriame visi produktai priklauso tam tikroms kategorijoms, tad mamos prieš apsilankant parduotuvėje gali susipažinti su kai kuriais produktais ar paslaugomis. Stengiuosi rinktis ne tik kokybiškus, bet ir įdomius gaminius.
Be galo smagu, kad mamos įsitraukė į tinklaraščio veiklą, jos noriai dalijasi savo išgyvenimais, negaili patarimų kitoms.
– Kaip įsivaizduoji save po 5-erių metų?
– Jau norėčiau būti ne vieno vaikelio mama. Jais rūpintis, mylėti. Galbūt vystysiu ir toliau savo projektą. Tiesą pasakius, nelabai galvoju apie tolimą rytojų. Džiaugiuosi šia diena, nes nei vienas nežinome ateities planų. Man svarbiausia, kad mano šeima yra šalia manęs.
Sotera Šveikauskaitė, Babyblog.lt tinklaraščio įkūrėja. Asm. alb. nuotr.
Sotera Šveikauskaitė, Babyblog.lt tinklaraščio įkūrėja. Asm. alb. nuotr.

 

– Vyras tavo ir tavo dukrelės gyvenime. Kokia jo reikšmė?
– Mano vyras yra nuostabus visomis prasmėmis. Jis ne tik didelis mano pagalbininkas, geriausias draugas, bet ir geras tėvas. Dažnai savo mamai kartoju, kad neįsivaizduoju geresnio vyro sau. Džiaugiuosi, kad jis atsirado mano gyvenime!