Mamuradijas.lt
Keturių mėnesių dukrą Deimilę kartu su sporto žurnalistu Šarūnu Mazalu auginanti “Mamų radijo” vadovė Laura Mazalienė neslepia, kad viešas žindymas ne jai.  “Man tai per daug prasmingas ir stebuklingas procesas, kad jį stebėtų daugiau nei kelios akys. Tačiau kartais būna įvairiausių netikėtumų, kada tenka tai daryti viešai. Būtent todėl ir gimė naujas projektas mamoms”, – tikina žindymo ir laisvalaikio skraisčių “Moo moo cuddle” veidu tapusi moteris.
Laura Mazalienė tikina, kad net namuose mažylę maitinti tenka atsiskyrus nuo namiškių, ką jau kalbėti apie viešumą: “Visai tai darau, ne dėl to, kad man būtų nemalonu. Tiesiog mažoji pyksta, jei kas trukdo. Nesvarbu, ar tai žmonės, ar garsai. Visgi yra ir kita medalio pusė – manau, kad žindymas – tai intymus mamos ir kūdikio procesas, kuris ne kiekvieno akiai.”
“Net tėčiui negalima būti šalia. Tokios taisyklės”, – juokiasi žurnalistė.

Razauskai Atelier nuotr. Razauskai Atelier nuotr.

Saugumo ir ramybės trūkumas viešumoje privertė moterį pagalvoti apie naują produktą kūdikius auginančioms mamoms – žindymo skraistes, kurių Lietuvoje ne itin gausu. L. Mazalienė tikina, kad dabartinė rinka jai negalėjo pasiūlyti to, ko norėjosi, tad teko pačiai prisidėti prie kūrimo proceso.
“Gerai draugei papasakojau idėją kurta daugiafunkcines žindymo ir laisvalaikio skaras. Norėjosi tik būti išklausytai. O ji man atkirto “Darom. Taip ir gimė nauja kolekcija”, – naują projektą pristato L. Mazalienė.

Laura Mazalienė ir Roberta Šurkutė. Razauskai Atelier nuotr. Laura Mazalienė ir Roberta Šurkutė. Razauskai Atelier nuotr.