Mamuradijas.lt
Didžiuojamės turėjusios galimybę pirmosios išbandyti atnaujintą kūdikio dėžutę ir pasidalinti savo pastebėjimais su jumis. O šių tikrai kokybiško turinio dėžučių galite įsigyti visose „Benu vaistinėse“ (akcija prasidėjo nuo gegužės 1d., dėžučių kiekis ribotas).
Visų pirma, labai pradžiugino, jog dėžutėje DAUG produktų mėginukų (ir visai nemenkų, pvz., kremas (ne mėginukas) nuo išbėrimų ir sudirginimų). Palyginus su tomis dėžutėmis, kurias gauna gimdyvės gimdymo namuose, ši tikrai daug vertingesnė ir turtingesnė. Mūsų nuomone, čia pateikiami aukštos kokybės ir itin reikalingi produktai pirmaisiais kūdikio gyvenimo metais.
Ir nors dėžutės pavadinimas suponuoja, jog ji skirta mažiesiems, tačiau joje galima rasti naudingų dalykėlių ir mamoms, ir vyresniems šeimos vaikučiams (pvz., gerosios bakterijos vaikučiams nuo 3 metų). Tik tėčiai šįkart liko nuskriausti 😊. Tiesa, noriu pastabėti, jog DĖŽUČIŲ TURINYS GALI skirtis.
Foto
TAIGI. Plačiau pakomentuosime tik tuos produktus, kuriuos jau buvome išbandžiusios iki pamatant šios dėžutės turinį 😊:
BELLA BABY HAPPY: sauskelnės (1 ir 3 dydžiai) bei šlapios servetėlės (bekvapės, nealergizuojančios)
BENU VAISTINĖ sveikina mamas ir dovanoja 20 proc. įsigyjant prekes, skirtas kūdikio krepšeliui ir mamos sveikatai. Smagu tai, kad nuolaida ne vienkartinė, o galioja net pusę metų nuo pirmojo apsipirkimo dienos.
Taip pat rasite 20 proc. (ir daugiau) nuolaidas ir specialius pasiūlymus tėveliams RIMI parduotuvėse.
JORDAN dantų pasta su fluoridu, kuris vaikų dantims BŪTINAS. Ši pasta tiks ir visai mažulyčiams ir vyresniems šeimos vaikučiams, ją naudoti rekomenduojama nuo pirmojo dantuko iki 5 metų.
MAMOS ir KŪDIKIO ŽINYNAS su naudingais patarimais. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad nėščiajai rekomenduojama per parą išgerti 8-10 vandens stiklinių? Arba, sužinosite, ką gydytojai vadina „gandro žnybiu“?
BABY NAPPY CREAM – visa dėžutė kremo nuo jautrios mažylių odelės išbėrimų ir sudirgimų.
 BioGaia Protectis gerosios bakterijos (apelsinų skonio, vaikams nuo 3 metų) su vitaminu D3. Naudojome tokias, skirtas kūdikiams lašiukų pavidalu. Pavyzdyje – kramtomos tabletės. Labai tiko ir patiko bei padėjo sureguliuoti išsiderinusį virškinamąjį traktą.
LIVSANE liemenėlės įklotai
BioCINKAS, tinkantis net veganams.
ACORUS žolelių arbatos žindančioms mamoms bei kūdikiams. Skanios, nealergizuojančios, smagiai apipavidalintos.
Bio-Oil mėginukas nuo strijų, randų, senėjančios odos. Tokį naudojau abiejų nėštumų metu ir po. Padeda drėkinti odą, neleidžia jai išsausėti per dieną. Puikiai tinka Cezario rando masažui.
PHYSIOMER BABY izotoninis tirpalas (vienkartinė dozė)
URIAGE valomasis vanduo bei prausimosi kremas kūdikiams. Superinė vaistinės kosmetikos linija ne tik vaikučiams, bet ir suaugusiems.
LACTACYD intymios higienos prausiklio su natūralia pieno rūgštimi mėginys.
SEBAMED kremukas nuo strijų.
EPADERM kremas nuo egzemos ir žvynelinės, tinkantis net kūdikiams.
Mūsų galutinis verdiktas – dėžutė aktuali ne tik pirmakartėms mamoms, bet visoms besilaukiančioms naujos gyvybės! Juk taip smagu atnaujinti savo žinias ir išbandyti tikrai kokybiškus produktus! 🙂