Mamuradijas.lt
Ketvirtadienį, balandžio 28 d., PLC Panorama Mamų radijas kartu su fotografų komanda Sakyksūris.lt oficialiai atidarė socialinės akcijos „Nes mama yra pati gražiausia“ fotografijų parodą, kurioje galima pamatyti, kaip makiažą žinomoms ir ne tik mamoms atliko jų vaikai.  Tą patį vakarą buvo paminėtas ir 4-tasis Mamų radijo radijo gimtadienis.
DSC_3800
Laura Mazalienė ir Patricija Žuromskytė. Sakyksūrisnuotr.
Pasigrožėti fotografijomis ir paminėti sukakties susirinko pusšimtis socialinio projekto draugų, žurnalistų, partnerių. Padėkojus akcijos “Nes mama yra pati gražiausi” herojėms, susirinkusieji džiaugėsi Mamų radijo sėkme ir linkėjo daug gražių ir prasmingų iniciatyvų.
“Dėkoti žodžiais viena, dėkoti širdimi – visai kas kita. Šiandien mano padėka skrieja iš širdies, manau, tai daug stipresnis atlygis už žodį “Ačiū”. Nors esame dar mažas projektas, labai smagu, kad mumis tiki, o jei dar ir pagiria…Tikiuosi, kad tai dar tik pradžia!”,- džiaugiasi Mamų radijo įkūrėja Laura Mazalienė.
Paroda lankytojų laukia PLC PANORAMA iki gegužės 6d.
DSC_4007
Sakyksūris.lt nuotr. Gimtadienio akimirka.
Mamų radijas taria ačiū:
Sakyksūris.lt  – už nuotraukas, kurios kalba
Jolitai Spūdytei-Verseckienei – už tobulai valdomus teptukus ir nuoširdžią draugystę
Robertai – už besąlygišką tikėjimą
Liucinai Rimgailei – už pasaką, kuri virsta realybe
Ievos skanėstams – už saldumą, kuris pakelia nuotaiką
Kosmetikai “Uoga Uoga” – už draugystę ir natūralumą
Dream a little flowers ir Viktorijai– už padovanotą labai moterišką pavasarį mūsų mamoms
“Douglas” – už mažas, bet džiuginančias dovanėles
Vaidai Skaisgirei, Veronikai Montvydienei, Milanai Jašinskytei, Kristinai Vitkei, Karolinai Liukaitytei, Gražinai – Mūzai, Gintarei Žvaigždinei, Skaistei Varnienei  ir jų mažyliams – už puikios komandos pavyzdį ir nerealią modelio patirtį.
Ugnei, Patricijai, Kamilei, Vaidai, Eugenijai (mzija.sun), Soterai (Babyblog.lt), Vilitai, Ievai, Ingai, Indrei, Agnei, Linai, Rūtai – už draugystę, kuris mums labai brangi!
Šarūnui ir Deimilei, Mamai ir Tėčiui – už tai, kad aš esu aš 🙂
DSC_3940
Sakyksūris.lt nuotr.

 

 

DSC_3778
DREAM A LITTLE FLOWERS gėlės. Sakyksūris.lt nuotr.