Mamuradijas.lt
Gegužės pirmosiomis dienomis pasirodys unikalių istorijų katalogas „Įkvepiančiai motinystei“, skirtas vaikų besilaukiančioms ir jau susilaukusioms moterims. Pasakojimų herojėmis sutiko tapti ir skaudžius, bet įkvepiančius  išgyvenimus patyrusios mamos, tiek begalinę laimę spinduliuojantys žinomi veidai. Tarp jų ir Patricija, Gadžijeva, Julija Žižė, Sandra Šernė, Olga Malaškevičienė, Evelina Daciūtė ir kt.
Laura Mazalienė Monika Gete nuotr. 2
Laura Mazalienė su dukra. Monika GETE nuotr. (www.monikagete.com)
Mintį, išleisti įkvepiančių istorijų leidinį, Mamų radijo įkūrėja Laura Mazalienė brandino nuo tada, kada jos pirmagimei buvo diagnozuota įgimta liga. Visai netrukus, prabėgus metams, bus galima įvertinti išgyvenimų kupiną ir be galo jausmingą žurnalą moterims apie kitokią motinystę.
„Šie puslapiai bus skirti mamoms apie jas pačias. Pasakosime apie tokias moteris, kurių niekas nemokė įveikti depresiją, sunkias vaikų ligas, derinti darbą ar tiesiog džiaugtis augančiais vaikais. Jos to išmoko pačios, nes tokių knygų ar kursų nėra. Mes norime moterims padovanoti neįkainojamus pasakojimus, kurie „paruoštų“ kitokiai motinystei. Motinystei kaip jausmui, virsmui“, – istorijų katalogą pristato L. Mazalienė.
Žurnalistė atvirauja, kad pirminė mintis buvo išleisti knygą, o iki šios svajonės įgyvendinimo buvo likę vos keli žingsniai, tačiau nepavykus laiku pasirašyti sutarties su leidykla, gimė nuostabi komanda sukūrusi istorijų katalogą mamoms.
Patricija Gadžijeva Akvilės Razauskienės nuotr.
Patricija Gadžijeva su mama ir sūnumi. Akvilės Razauskienės nuotr. (www.razauskai.lt)
„Tai kur kas daugiau nei popieriaus lapai. Juose gyvens nuostabios herojės ir jų potyriai, padovanoję įkvepiančių atradimų, džiaugsmų, minčių. Čia kaip praktinis motinystės vadovėlis, kuriame aprašyta tikroji motinystė – su iššūkiais, klaidomis, prisipažinimais. Labai džiaugiuosi artimiau pažinusi herojes ir atradusi nuostabią komandą, kuri patikėjo šia idėja. Ačiū visiems, o labiausiai dėkoju stilistei Gabijai Jakavickienei, kuri pastūmėjo imtis šio gyvenimo projekto bei, aišku, dukrai ir vyrui.“
Mamų radijo vadovė pabrėžia, kad leidinys bus riboto tiražo ir, vargu, ar jį bus galima rasti kiekvienoje parduotuvėje, tad norinčios jį įsigyti turėtų atidžiai sekti informaciją spaudoje bei socialiniuose tinkluose. Jau planuojama, kad kitas istorijų katalogas pasirodys po pusmečio.

UŽSISAKYTI ŽURNALĄ GALITE JAU DABAR EL.P. LAURA@MAMURADIJAS.LT 

KAINA – 5,90 EUR

Mamu-baltas-CMYK

 

Sandra Šernė Akvilės Razauskienės nuotr.
Sandra Šernė. Akvilės Razauskienės nuotr. (www.razauskai.lt)