Mamuradijas.lt
„Mamų mugė“ šį rudenį startuoja jau 12-tą kartą. Lankytojai laukiami nuo rugsėjo 21 d., tikimasi, kad atvyks ne mažiau 20 tūkst. šeimų. Kaip teigia jos organizatoriai, kasmet šis renginys vis didesnis ir tai jau antras kartas, kada dalyvauja tik patys geriausi pardavėjai. „Vietos turime tik 1500 dalyvių, o nekokybiškų prekių nepriimame. Kiekvieną sezoną jų kiekies siekia 150 tūkst.”, – teigia „Mamų mugės” marketingo vadovė Justina Seferovic.
Paprašius atskleisti sėkmės paslaptį Justina, tikina, kad tiesiog tokia vieta vienintelė – čia per kelias valandas mama ar tėtis gali rasti viską, ko reikia vienam ar keliems vaikams nuo galvos iki kojų. O ir kainos nesikandžioja – daugiausia prekių galima įsigyti vos už 1-2 eurus.
„Be to, mugėje sunku atrasti vienodas prekes, visos jos unikalios, vienetinės! Kiekvieną mugę iš sekmadienį aplankiusių lankytojų, išeinančių pilnais krepšiais pirkinių, sulaukiame nuostabos – jog tokių lobių nepastebėjo pirmosiomis dienomis atėję pirkėjai. Daugelis prekių parduodamos tikrai simbolinėmis kainomis”, – patirtimi dalijasi viena iš organizatorių.
Lankytojams rekomenduojama apsipirkimui skirti bent kelias valandas, tuomet, pasak mugės savanorių, neteks skubėti ir nervintis. Taip pat organizatoriai pataria susidaryti pirkinių sąrašą, išmatuoti vaikus, patogiai apsirengti, nes mugės plotas siekia 5 tūkst. kv.m. Turint galimybę atvykite be vaikų, kurie gali pasimesti didelėje minioje. Pirkiniams pasiruoškite didelius krepšius (geriausia su ratukais), pasidomėkite nemokamų autobusų grafikais, nes kartais sunku rasti vietą parkinge.
Komanda jaudinasi, jog lankytojams tenka laukti nusidriekusiose eilėsi, bet tai turbūt tik rodo, jog renginyje sudalyvauti verta.
Kaip ir kaskart, šiemet įėjimas nuo rugsėjo 21 d. 12 val. NEMOKAMAS. Tik nuo 10 iki 12 val. pirmas dvi valandas reikia pirkti 5 eurų bilietą, visi pinigiai už bilietą skiriami vaikų hospisui paremti. Įėjimas laisvas, kad kuo daugiau žmonių turėtų galimybę aprūpinti savo vaikus pigiais ir kokybiškais daiktais. 

 

Lankymosi mugėje grafikas:
Rugsėjo 21 d. 10-12 val. su bilietu, nėščiosioms (II ir III trimestrą) bei neįgaliųjų tėveliams bilietų pirkti nereikia
Rugsėjo 21 d. 12-20 val. atvira prekyba
Rugsėjo 22 d. 10-18 val. atvira, pažymėtos prekės su -20 proc. nuolaida
Rugsėjo 23 d. 10-18 val. atvira, pažymėtos prekės su -20 ar -50 proc. nuolaida
Rugsėjo 24 d. 10-14 val. atvira, pažymėtos prekės su -20 ar -50 proc. nuolaida