Mamuradijas.lt
Laura MAZALIENĖ
Beveik prieš metus įvyko mano pirmoji pažintis su Mamų muge. Apie tai galite paskaityti čia. Šiandien čia grįžau jau ne kaip pirkėja, bet kaip dalyvė. Nors turiu pripažinti, kad vakar iki vidurnakčio spausdindama ir tvirtindama etiketes ant pusšimčio rūbelių niurnėjau dėl tokios sistemos ( reikėjo sukabinti visus rūbelius ant pakabų, kurių ąselė žiūrėtų į kairę pusę, iškarpyti ir priklijuoti etiketes, surūšiuoti rūbus pagal lytį ir dydį) šiandien ryte pristačius prekes buvo labai maloniai nustebinta.

Mamuradijas.lt

Visų pirma dėl to, kad visur buvo tvarkingai sustatytos nuorodos (ko trūko prieš metus), kaip patekti į mugės salę. Vos tik įvažiavus į požeminę automobilių saugojimo aikštelę pasitiko apsauginis, parodė, kur galima parkuotis ir net pažiūrėjo, kad puikiai įtilpčiau į parinktą vietą!
Vos  patekus į auditoriją pasitiko du malonūs vaikinukai, kurie papasakojo apie sistemą. Dar smagiau pasidarė, kai prie kasų, kuriose buvo tikrinami ir į duomenų bazę suvedami rūbelių kodai, nebuvo eilių! O ir skanavimo aparatai, pasak, savanorių šiemet pokolkas veikia puikiai, tad ir darbas iš jų pusės vyksta sparčiau! Smagu, kad ir savanorių nuotaika puiki: ką paklausi, tą ir gausi.
Dar vienas pliusas tas, kad rūbeliai yra kruopščiai tikrinami. Sveikintina, kad nekokios kokybės daiktai tiesiog nepriimami. Po tokios atrankos, patikėkite, akis į ką ir kur paganyti tikrai yra 🙂
Pačios mugės infrastruktūra taip pat nuo buvusio sezono patobulėjo: aiškiai atskirta mergaičių ir berniukų bei nėščiųjų zona, todėl nereikia blaškytis ieškant vienokių ar kitokių daiktų.
Dalyviams, kurie nenori patys tvarkingai sukabinti savo rūbų yra teikiama “išnešiojimo” paslauga, kurios kaina, berods 4-6eu (kinta pagal daiktų skaičių). Visgi man nebuvo jokių sunkumų dukrytės rūbelius palikti ten, kur jiems ir vieta. Visas veiksmas nuo išvažiavimo iš namų iki grįžimo truko vos 50 min.
12670004_10205855880303267_500213783_o
Dangaus zona.
Labai patiko ir speciali “Dangaus” zona, kurioje kaba tik labai geros kokybės rūbeliai. Aišku, mano akimis ten buvo palikta ir nelabai kokybiškų rūbelių, bet savanoriai tikino, kad ši sekcija bus peržiūrėta ir esant būtinybei pertvarkyta.
Ir dar. Pagaliau atsirado specialūs vežimėliai, ant kurių galima pakabinti prekes ir jas vežiotis! Kiek pamenu, prieš metus aš nėščia kartu su besilaukiančia drauge tąsėme daiktus rankose, nes nebuvo kaip kitap pasirinktų prekių laikyti iki apmokėjimo. O tai tikrai nebuvo lengva 🙂
Taigi dabar belieka laukti mugės starto ir susirasti tai, ko širdis geidžia! To ir linkiu kiekvienai iš mūsų 🙂