Mamuradijas.lt

Laura Mazalienė

Mano mergaitės šią kosmetiką naudoja jau daugiau nei 1,5 m. 🙏🏻 puikiai tinka alergiškiems vaikams 👍🏻 ir ką tik gimusiems mažyliams! 💙 saugi iš švari sudėtis, no more tears formulė! Visgi buvo įdomu sužinoti, kaip Chicco kosmetiką vaikučiams vertina Mamų radijo sekėjos. Skaitome!

Dovilės Vaičelės patirtis:

CHICCO masažinis aliejus “Baby moments”

Visada smagu laikyti rankose produktą, tinkantį jautrią odą turintiems žmogeliukams. Ir, žinoma, kuomet priemonė skiriama vaikui, o, ypatingai kūdikiui, man kaip mamai, labai svarbu, kad sudėtis būtų be parabenų, alkoholio, dažiklių, konservantų ir t.t. Masažinį aliejų išbandėme paskutinį iš visų gautų priemonių. Turbūt todėl, kad jau nebenugulim vietoje, pastoviai pabėgam nuo lovos ir masažai lieka antrame plane… Tačiau labai patiko, kad aliejus greitai įsigeria, nepalikdamas riebumo jausmo, ir idealiai tiko mano išsausėjusiai odai įtrinti:)

 CHICCO vonios šampūnas “No-Tears”

Pirmiausia, jį ir išbandėme, nes be galo mėgstame pliuškentis vandenyje. Kadangi šampūno dar nenaudojome, tai neturiu su kuo ir palyginti. Tačiau labai patiko kvapas, kuris neerzina, o išplovus vaiko plaukučiai tiesiog kvepia švara. Reikia labai mažo kiekio, nes kaip užputojo, tai paskui teko kankinti vaiką, kol nuploviau vandeniu. Tačiau ramu, nes šis šampūnas turi unikalią “Jokių ašarų” formulę, dėl kurios mažajam maidynių karaliui neperštėjo akių.

CHICCO talko milteliai

Iš pradžių kažkaip buvau prieš “pudrą”, nes maniau, kad ji užkemša poras ir neleidžia odai kvėpuoti. Visą laiką naudojau sudo kremą. Tačiau pabandžiusi įsitikinau, kad ir talko miltelių pagalba vaiko odelė išlieka sausa ir švelni lyg aksomas:) O Lukui labai patinka ją barstyti po visus namus.

 CHICCO servetėlės odai valyti

Visos naudotos servetėlės labai panašios, tačiau šios labai tvirtos, “neišsitampo”, tarsi su iškilusiais burbuliukais ir, kas įdomiausia, impregnuotos pienu! Man tai buvo atradimas. Svarbu, kad nuvalius vaiko veiduką, jis nei kiek neparaudo, kas pasitaiko naudojant kitų firmų servetėles.

Lauros Liužinienės patirtis:

Na, iki šiol nebuvau atkreipusi dėmesio į CHICCO kūno priemones (pasirinkimas mažyliams jų itin platus!), bet dabar galvoju kaip, kodėl? Negi jau 8 mėnesius gyvename be jų?

Tai, pirmiausia, pradėsiu nuo to, kad labai nustebau, jog tiek šampūnas, tiek kūno aliejukas, milteliai bei servetėlės yra be parabenų ir kitų nereikalingų sudėtinių dalių, tačiau kvapas nėra kaip kokio ūkinio muilo, kas dažnai pasitaiko, o netgi labai malonus nosiai ir po to mažylį dar labiau norisi myluoti ir niurkyti, kai šis primena zefyriukus ir labaaai gardžiai kvepia!

 Žinoma, kvapas-subtilus dalykas, bet, matyt, kiekvienas pajus, kad vaikučio odelė itin minkštutė, pamaitinta ir nerasi nė vieno išsausėjusios odytės lopinėlio (tiek milteliai, tiek aliejukas – super).

Kalbant apie šampūną, patiko ne tik aromatas, bet ir putojimas. Taip pat smagu, kad drąsiai galima trinkti galvytę, nes šis negraužia akyčių.

Na, ir galiausiai išbandėme drėgnas servetėlės, kurios taip pat pasižymi maloniu kvapu, yra itin minkštos ir puikiai atlieka savo funkciją. Taip pat pakuotė pakankamai didelė! Reziumė, nežinau, kodėl anksčiau nesugalvojau šių priemonių įsigyti, nes dabar viso rinkinuko į kitas jau nebekeisčiau. 🙈 Ne tik mažiukas laimingas, bet ir visa šeima! O maudynių ritualai nuo šiol dar malonesni ☺️

Chicco kosmetiką vaikams galite įsigyti čia:
https://chicco.lt/prekes/kosmetika-higiena