LAURA MAZALIENĖ

Akvilės Razauskienės/ razauskai.lt nuotraukos

Mamos nori palaikymo iš visuomenės. Ypač, kai žindo, kai lekia darban anksčiau nei po kelerių motinystės atostogų metų. 
Bet tos pačios mamos smerkia viena kitą labiau nei bet kuri kita visuomenės dalis. Nemaitini vaiko pati – turėkiS!
Neduodi vaikui mėsos – ah tu!
Nevedi į jokias veikleles – begėdė!
Neleidi vaikui miegoti kartu lovoje – beširdė!
Primaitinimą pradėjai nuo bulvės? Tu ką rimtai?
Leidi žaisti su telefonu? Viršūnė!

IMG_5071B

Ir dar daug panašių situacijų.
Bent pasistenkime išklausyti, o ne brukti savo nuomonę kitai net nepabaigus savo minčių. 
Norime, kad mus priimtų tokias, kokios esame, bet ar netaikome aplinkai dvigubų standartų? Kodėl mūsų nuomonė tampa svarbesnė už kito žmogaus įsitikinimus, o kartais net jausmus?
Šiandien mano gyvenime prasideda naujas etapas. Po 9 mėnesių aš nustojau žindyti (pirmąją maitinau iki 1-erių), sakot, pavargau? Gal ir tiesa. O gal dukra nustojo žįsti… Manot, taip nebūna? Aš manau, kad nėra visiems vienodų kelių… ypač čia – motinystėje. Yra ir daugiau tik mums žinomų priežasčių.Bet žinot ką? 
Aš labai gerai jaučiuosi, nes mano mintys ir kūnas vėl priklauso. Skamba labai savanaudiškai ir tikiu, kad dalis mane pasmerks, bet šiandien aš turiu daugiau drąsos kalbėti apie priimtus sprendimus. Ir aš ne prieš ilgalaikį žindymą, aš už tai, kas geriausia vaikui ir jo mamai.
Tiesiog labai linkiu kiekvienai mūsų gyventi patį tikriausią savo gyvenimą ir visų pirma ĮSIKLAUSYTI ir į save, o paskui ir į kitus. 
❤️❤️❤️
O aš ta proga nusipirkau lašišos, kurios nevalgiau 9 mėnesius☀️☀️☀️ čia toks vaikiškas džiaugsmas, bet piktiems liežuviams pabrėžiu, kad ne dėl maisto viskas baigėsi ‍♀️