Mamuradijas.lt
Įpusėjus žiemai ir spaudžiant nedideliam šaltukui Lietuvos mamos iš skirtingų miestų rinkosi Vilniuje į žaidimų kambarį „Kibir Vibir“ atšvęsti didžiojo pirmojo gimtadienio. Iniciatyvos autorės, dvi mamos Simona ir Viktorija – kurios susipažino gimusių vaikų dėka.

Simona ir Viktorija, šventės iniciatorės.

Simona ir Viktorija, šventės iniciatorės.

Tokių mamų, kurios augina gruodžio mėnesį gimusių vienerių metų vaikučius yra nemažai. Idėja padaryti tokią didelę šventę abiems mamoms jau senai kirbėjo galvoje. Tad praūžus visų vaikų gruodžio gimtadieniams, ėmėme organizuoti didelę šventę.

_0KS3125

Smagiausia, kad atsiliepė begalę rėmėjų norinčių prisijungti prie šios gražios iniciatyvos ir tai palengvino visą organizavimą. Buvo galima kviesti mamas su savo mažaisiais ir iš kitų miestų. Sniego ir pūgos nepabūgo mamos iš Kauno, Panevėžio, Visagino, Lentvario, Šilalės, Klaipėdos ir, aišku, Vilniaus. 
Susirinkę vaikai šventėje džiaugėsi balionais, atėjusia animatore, dideliu gimtadienio tortu, kurį pasisiūlė iškepti Mažoji Ragainė. Išeidami gavo begalę rėmėjų dovanų.O gražiausias akimirkas įamžino Matine Studio. Šventėje daugiausiai aidėjo vaikų krykštavimas bei juokas. Mamos savo mažiausiems, degant torto fejerverkui, sudainavo gimtadienio dainą ir kiekviena asmeniškai savo atžalai palinkėjo, tai ko trokšta mamos širdis.

_0KS2928