Mamuradijas.lt

Mama ekspertė Sandra Kraujelienė

Visi augome su pasakomis. Geromis ir blogomis, su princesėmis, su raganomis, vilkais… Esu įsitikinusi, kad žmonės užaugę „su pasaka“ yra kūrybiškesni, smalsesni ir į gyvenimą žiūri „plačiau atmerktomis akimis“. Visada svajojau, kad ir mano vaikai augtų kartu su jomis. Išties, garsinė pasaka labia praktiška ir gali pakeisti knygą.

Vieni vaikučiai anksti susidomi ir mėgsta, kai tėvai jiems skaito ar seka pasakas, kiti – vėliau. Mano sūnus neitin domisi knygučių vartymu arba tomis akimirkomis, kai noriu jam paskaityti. Jis tik kelias minutes gali sutelkti dėmesį ir mieliau stos ir bėgs pas žaislus. Užtat jis labai mėgsta klausytis. Tad visada yra alternatyvos – garsinės pasakos. O, jei dar garsinė pasaka yra sukurta asmeniškai Jūsų vaikui?

Žodžiais nenusakomi jausmai užplūsta, kai klausai pasakos, specialiai sukurtos tavo vaikui. Apie jo gerąsias savybes, širdžiai mielus užsiėmimus, mylimus žaislus… Tos pasakos minutės tiesiog užburia. Džiaugiuosi radusi puikų būdą supažindinti vaiką su pasakomis. Patiko, tai, kad galima rinktis pasakos tipą – šventinį, šviečiantį arba pamokantį. Visose pasakose veikėjas – Jūsų vaikas ir kiekviena pasakėlė pritaikoma asmeniškai jam. Tai puiki galimybė mamai prisidėti prie kūrybos proceso, juk tik ji žino, ką jos vaikas daro geriausiai ar mėgsta labiausiai, todėl tik pagal jos pateiktą informaciją ji bus sukurta.

Vardinė garsinė pasaka gali pakeisti knygos skaitymą prieš miegą bei tapti šeimos tradicija klausytis jos vakarais. Taip pat gali būti atminimo dovana krikštynų, įsimintino gimtadienio ar Kalėdų proga… 

Pagaminimo terminas nėra ilgas – iki 2 savaičių, o kaina tikrai nedidelė – 50 Lt kartu su siuntimu į Jūsų namus.

Vertinimas – 10 balų.