Mamų radijas

 

Mama Gabrielė K. Įsigijo „Mamas and Papas“ firmos lavinimo kilimėlį. Tokį pasirinkimą lėmė tai, kad  šios firmos gaminių kokybė labai gerai, spalvos ryškios, grojantys garsai ne per ryškūs. Taip pat, pasak Gabrielės, labai gerai, kad maži žaisliukai nusiima, tad vėliau tiek kilimėlį, tiek žaisliukus bus galima panaudoti atskirai.

 

„Norėjome, kad vaikučiui būtų minkšta ir patogu, kadangi yra ir žaisliukų, ir veidrodis, mažylis žaisdamas galės žiūrėti į savo atvaizdą. Privalumas ir tas, kad vėliau lavinamąjį kilimėlį bus galima naudoti tiesiog kaip paprastą kilimėlį, nes jo viršus lengvai nusiima“, – pasakojo Gabrielė K.

 

Mama patikino, kad visi šeimos nariai liko patenkinti įsigytu pirkiniu. Vienintelis šios prekės minusas – tai kaina. Gabrielė K. patikino, kad jo kaina didesnė už kitų lavinimo kilimėlių kainas. Bet tai tik vienintelis minusas.

 

„Labiausiai patinka tai, kad vaikas su juo žaidžia iki šiol, taio pat labai šaunu, kad spalvos labai ryškios ir yra vibruojanti funkcija“, – kalbėjo mama.

 

Vertinimas: 10 balų

 

Norite kitoms mamoms rekomenduoti kokį nors savo išbandytą produktą, gaminį ar paslaugą?
Rašykite mums laišką el.p. mamuradijas@gmail.com ir mes su jumis susisieksime!