Mamų radijas

 

Mama Neringa Šmigelskienė rekomenduoja automobilinę „Recaro young sport“ kėdutę. Kodėl būtent ją? Moteris pasakoja, kad tokį apsisprendimą nulėmė tai, jog vyras jau ne vienerius metus sukasi automobilių sporte ir puikiai žino firmos „Recaro“ privalumus. Žavioji Neringa nori paraginti mamas nebijoti išmėginti nelabai žinomus vaikiškų daiktų prekyboje prekinius ženklus, tačiau jokiu būdu – nėkiek neprastesnius už žinomus vardus.

 

„Kadangi jos gaminamos raliams, visam autosportui, o kaip žinia ten pavojų netrūksta ,jas gamina profesionalai, tai ir nulėmė patikimumą dėl saugumo. Prieš pirkdama tikėjausi, kad būtų patogiausia vaikui, vienintelį mamų nurodytą minusą radau tokį: kėdutės šonai, kurie šiek tiek trukdo vaiko matomumui. Tačiau saugumas svarbiausia, be to mūsų vaikui labai patiko ir tiko, ji nejaučia diskomforto dėl tų šonų“, – patirtimi dalijosi mama Neringa.

 

Moteris prisiminė, kad mažajai dukrelei šioje kėdutėje ilgiausiai teko važiuoti iš Vilniaus į Žemaitiją, tačiau jokių ašarų nebuvo.

 

„Žinoma šiek tiek paillsėjome, bet lyginant autolopšiuką prie 3 in1 vėžimo, ji daugiau jame pykdavo. Beje, mums svarbu buvo, kad kėdutė tiktų ilgesniam laikui. Ši yra nuo 9 kg iki 36 kg. Kolkas dar neradau to, ką norėčiau joje pakeisti“, – „Mamų radijui“ patvirtino N. Šmigelskienė.

 

Mamos patarimas: labai svarbu pirkti naują kėdutę, kadangi dėvėta gali jau būti patekusi į autoįvykį. Tai pat Neringa pastebėjo, kad daug pigiau prekes pirkti ne iš tiesioginių prekės ženklo platintojų. Pasirinkusi „Recaro“ firmos automobilinę kėdutę ir įsigijusi ją vienoje internetinėje svetainėje, moteris sutaupė beveik 300 Lt.

 

Vertinimas: 10 balų

 

Norite kitoms mamoms rekomenduoti kokį nors savo išbandytą produktą, gaminį ar paslaugą?

 

Rašykite mums laišką el.p. mamuradijas@gmail.com ir mes su jumis susisieksime!