Mamų radijas

Mama Rūta S. su savo dukrele Ūla visoms mamytėms rekomenduoja muzikos mokyklą „YAMAHA“. „Negaliu atsidžiaugti akivaizdžiu mažylės tobulėjimu“,- „Mamų radijui“ sakė žavioji Rūta.
– Kas nulėmė Jūsų pasirinkimą?

– Visada žinojau, kad labai didelę įtaką vaiko raidai daro muzika. To pasekoje, kai mano mažajai Ūlytei suėjo vos vieneri metukai, nusprendžiau paieškoti muzikos mokyklėles patiems mažiausiems. Internete pasiūla tokių mokyklėlių išties nemenka, bet daugiausia rekomendacijų ir pagyrų sulaukė „YAMAHA“, todėl ir pasirinkau būtent ją.

 

Ko tikėjotės prieš pradėdamos lankyti šią mokyklėlę?

– Eidama į pirmąją pamokėlę tikėjausi tik tiek, ko galima būtų tikėtis iš tokio tipo pamokėlių mažyliams, muzikos klausymo ir kokių lengvų užduotėlių, visgi, buvau stipriai nustebinta.

 

– Kokia reakcija buvo Jūsų reakcija, sudalyvavus pirmuosiuose užsiėmimuose?

– Mums labai patiko, lankome ją jau antrus metus. Kiekviena pamokelė kaip kokia pasaka mažiesiems: su intro dalimi, kūrybos pamokėlėmis, šokiais, dainomis, eilėraščiais ir vaidinimais.

 

– Kas labiausiai patiko?

– Labiausiai mums patinka kasmetiniai koncertai: Kalėdinis ir Uždarymo. Visada smagu rengtis vis nauju personažu ir stebėti besimokantį mažylį šokti ir dainuoti pagal nuotaikingą dainelę.

 

– Ką norėtumėte pakeisti?

– Norėtume, kad bent du kartus būtų „YAMAHA“ vasaros stovykla šeimai, mat pastaroji labai populiari ir greit išparduodama.
Vertinimas: 10 balų

 

Norite kitoms mamoms rekomenduoti kokį nors savo išbandytą produktą, gaminį ar paslaugą?
Rašykite mums laišką el.p. mamuradijas@gmail.com ir mes su jumis susisieksime!