Mamuradijas.lt
Ne viena mama išbandžiusi “vokelio” metodą, pasakoja, kad toks vystymo būdas padeda mažyliui nurimti ir greičiau užmigti. Tokia patirtimi pasidalijo ir mama Rūta, visai neseniai išbandžiusi ir pamėgusi šį metodą.
Vos grįžusi su sūneliu iš ligoninės, kaip ir, ko gero, dauguma mamyčių, Rūta pirmiausia nusprendė jaukiai kartu su sūneliu miegoti savo lovoje – taip visiems buvo geriausia. Pirmąsias savaites Vėjas miegojo ramiai: pavalgo, akytėm paklapsi ir toliau miega.
Vėliau miegodama šalia Vėjo Rūta ėmė pastebėti, jog jis stiprėja ir dažnai bunda naktį vien dėl to, kad pats save prikelia besimaldamas rankytėmis – kišasi pirštukus į akis, trinasi žandus, netgi stirpokai trinkteli sau! Na, ir kas beliko mamai – žinoma, keltis, pasūpuoti, paglostyti ir vėl nurimus gultis miegoti.
“Tačiau vieną vakarą benešiodama Vėją po namus jaukiai susuktą į pleduką taip jį ir pasiguldžiau šalia miegoti – ir valio! Vėjas neįtikėtinai ramiai išmiegojo savo 3-4 valandas iki maitinimo. Tai tikrai buvo atradimas ir didelis džiugesys”, – pasakojo Rūta.
 Nuo to karto jau ketvirtą savo gyvenimo mėnesį Vėjas daug ramiau miega „vokelyje“ arba paprastai tariant tiesiog gražiai suvystytas savo kaldrytėje. Rūta pastebi, kad jis sujuda, pasimuisto, tačiau neištraukia rankyčių, neprisitraukia kojyčių prie krūtinės ir taip savęs neišbudina. Ramesnės naktys daug labiau patinka ne tik Vėjui, bet ir tėvams 😉