Mamuradijas.lt

 

Agnė Šmidtaitė – Baranauskienė –  pirmoji mama, sutikusi pasidalinti savo įspūdžiais apie pasirinktą gaminį, chlorofilo kapsules. Pasak moters, išbandyti jas panoro dėl kitų mamų rekomendacijų bei noro efektyviau susitiprinti imunitetą.

 

„Kaip ir  daugelis žmonių nuo ligų ginasi įvairiausiais būdais ir nori kuo efektyviau sustiprinti imunitetą bei pagerinti nuotaiką, įgauti daugiau jėgų bei pozitivių minčių, todėl ir pasirinkome chlorofilo augalo kapsules, kurias rekomendavo ne viena mamytė. Dar daugiau informacijos gavome pasiskaitę internete ir nusprendėme išbandyti“, – Mamų radijui pasakojo mama Agnė.

 

Moteris neslėpė, kad prieš pradedant vartoti kapsules, tikėjosi, jog pajus visas išvardintas šių jų teikiamas teigiamas funkcijas. Nors mama Agnė šias kapsules vartoja dar tik porą mėnesių, veiksmingumas pasijuto gana greitai.

 

„Atsirado daugiau jėgų, nebejaučiamas nuovargis, namie tvyro nuolatinė gera nuotaika ir be abejo – imunitetas tapo atsparesnis. Labiausiai patinka, kad ligos puola menkesnės ir sergame trumpiau. Norėtųsi, kad gamintojai nenustotų šio gėrio gaminę ir tiektų šį naturalų vaistą į vaistines, nes ne visur  galima nusipirkti chlorofilo“, – teigė Agnė.

 

Vertinimas: 10 balų

 

Norite kitoms mamoms rekomenduoti kokį nors savo išbandytą produktą, gaminį ar paslaugą?

 

Rašykite mums laišką el.p. mamuradijas@gmail.com ir mes su jumis susisieksime!