egle virbaliene22
Mama Eglė: „Gimtadienio neįsivaizduoju be šeimos ir torto“
lapkričio 2, 2014  |  By:   |  Mamoms  |  Comments are off

Mamuradijas.lt

Eglė Virbalienė, kurios gimtadienis yra spalio 15 dieną, šiuo metu yra mama, žmona ir namų šeimininkė, tačiau tikisi dirbti pagal specialybę – geoinformacines sistemas. Moteris serga cukriniu diabetu, tad jos hobi – ieškoti ir gaminti sveikus, tačiau skanius patiekalus, kurie tiktų ir patiktų tiek jai, tiek jos šeimai.

 

„Gimtadienio šventė reiškia, kad tikrai pabendrausiu su draugais ir giminėmis, su kuriais neišeina dažniau pasikalbėti ar susitikti“, – šventės reikšmę jai apibūdina Eglė.

 

Kaip švenčiate savo gimtadienį?

Gimtadienį švenčiu artimiausių žmonių rate, susirinkus po darbų, skanaujant vakarienę ir maloniai šnekučiuojantis.

 

Kuo praėjęs jūsų gimtadienis buvo įsimintinas?

Sulaukiau didelės staigmenos iš seser, kuri tuomet buvo už 250 kilometrų, tačiau atrodė, kad ji yra šalia ir pati mane sveikina. Gavau iš jos siuntinuką su labai apgalvotomis dovanomis ir gražiais, ranka rašytais linkėjimais. Taip pat gavau didelę puokštę ir vyro, sulaukiau draugų, o vaikas pasakė „Mama nai nai“, tai reiškia „Mama graži“. Vis tai labai paglostė širdį.

 

Koks bus artėjantis jūsų sūnaus gimtadienis?

Sūnui žiemą jau bus trys metukai ir jis pradeda suvokti šventės esmę, tad įsivaizduoju, kad kartu puošime kambarį, galvosime žaidimus, leisime vaikišką muziką ir pasikviesime draugų. Stengsimės, kad šventė būtų kuo vaikiškesnė.

Apie autorių :

Komentarai .